Szczegóły


WWW: https://2kola.net.pl/
Dodano: 2021-02-17
Telefon: 618125932
Miejscowość: Suchy Las / Poznań
Adres: Szkolna 56
Kod pocztowy: 62--00
Źródła: https://2kola.net.pl/55-rowery-damskie


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Rowery damskie Poznań | 2Koła & Ski


Zakup roweru to duży wydatek. Z tego względu warto wybrać odpowiedni sklep, który gwarantuje dobrej jakości produkty. Świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy 2Koła&Ski. Przedsiębiorstwo działa na rynku od lat i cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem wśród klientów. Co więcej, firma prowadzi także profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Asortyment jest rozbudowany i różnorodny, zawiera rowery damskie, męskie. W Poznaniu znajduje się główna siedziba firmy, warsztat oraz sklep. Zamówienia można składać również poprzez stronę internetową.

Osoby zainteresowane kupnem roweru ze specjalnie obniżoną ramą dla kobiet, znajdą kilka modeli, nie tylko miejskich, ale i crossowych, górskich lub szosowych. Oferowany sprzęt dla pań wyróżnia się również nieco zmienionymi proporcjami, które o wiele bardziej odpowiadają przeciętnemu wzrostowi kobiet, co sprawia, że są wygodne w użytkowaniu. Warto zaznaczyć, że rowery damskie i męskie różnią się także wagą. Modele damskie są lżejsze i bardziej poręczne, co sprawia, że nawet kobieta o wyjątkowo drobnej budowie ciała będzie mogła go swobodnie podnosić, załadować do samochodu czy tramwaju.

Sklep sprzedaje produkty renomowanych marek takich, jak Merida oraz Kellys. Obaj producenci słyną ze świetnie zaprojektowanych, estetycznych rowerów górskich, turystycznych oraz crossowych, które sprawdzą się w każdych warunkach, niezależnie czy jeżdżą na nich zawodowcy, czy amatorzy.

Oczywiście firmy oferuje także wiele modeli dla mężczyzn, które zostały sprowadzone od zaufanych dostawców. Niektóre z rowerów mają specjalne wzmocnienia dla panów o większej wadze ciała czy ponadprzeciętnym wzroście. Do wyboru jest sprzęt do jazdy po mieście, górach czy leśnych ścieżkach.

Na samym końcu należy podkreślić, że produkt najlepiej kupować osobiście w sklepie. Dzięki temu można sprawdzić, czy rozmiar i konstrukcja na pewno odpowiada danej osobie. Obsługa również jest gotowa pomóc. Warto zapoznać się z całą ofertą. Sklep gwarantuje towar dobrej jakości w przystępnych cenach.


Firmy Podobne