Szczegóły


WWW: https://agroopony.eu
Dodano: 2022-06-06
Telefon: 748194045
Miejscowość: Ziębice
Adres: Starczówek 88a
Kod pocztowy: 57-220
Źródła: https://agroopony.eu/opony/alliance-farmpro-380-80-R38/id-132261


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Czym cechują się opony 18.4 38 i jaka jest ich cena?


Szukając opon do różnych maszyn rolniczych, wystarczy zainteresować się ofertą firmy AgroOpony.eu, która może zaproponować ogumienie pochodzące od wielu znanych i cenionych na rynku marek. W sprzedaży są między innymi opony rolnicze 18.4 38 od firmy Alliance, dostępne w różnych wersjach.

Jest to ogumienie, które można użytkować przez cały rok. Cechuje się przede wszystkim:

  • doskonałymi właściwościami jezdnymi,
  • trwałością,
  • wytrzymałością,
  • odpornością na uszkodzenia mechaniczne,
  • atrakcyjną ceną.

Producent ten specjalizuje się w wytwarzaniu opon rolniczych, przemysłowych i leśnych, łącząc wysoką jakość z szeroką dostępnością. Oferta obejmuje opony radialne i diagonalne, bezdętkowe, dzięki czemu są one wytrzymalsze i pozwalają na łatwiejsze prowadzenie pojazdu. 

Decydując się na zrobienie zakupów właśnie w tej firmie, można być pewnym, że jej produkty zagwarantują komfort jazdy i bezpieczeństwo o każdej porze roku. Wśród najważniejszych zalet ogumienia tej marki należy też wymienić wysoki wskaźnik nośności, wytrzymałość na różnicę temperatur i niezawodność. Są to opony wzmocnione i usztywnione siecią metalowych linek zwanych drutówkami tworzącymi kąt prosty z płaszczyzną symetrii koła.

Dzięki nowoczesnym technologiom i materiałom użytym w produkcji opony tej marki są elastyczne, trwałe i z pewnością sprawdzą się w każdym gospodarstwie. Warto dodać, że firma ta jest tak pewna wysokiej jakości swoich produktów, że udzielana na nie 10-letniej gwarancji. Są one przeznaczone do intensywnego użytkowania i sprawdzą się w terenie równym, ale grząskim i na stromych podjazdach, gwarantując pojazdom stabilność i doskonałą przyczepność do podłoża. Jest to ogumienie średniej klasy, nieustępujące produktom innych renomowanych marek.


Firmy Podobne