Szczegóły


WWW: https://www.mobilny-escaperoom.pl/
Dodano: 2019-02-05
Telefon: 609057688
Miejscowość: Inowrocław
Adres: Szymborska 53
Kod pocztowy: 88-100
Źródła: https://www.mobilny-escaperoom.pl/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Amer Event - Mobilny escape room


Korzystanie z rozrywki typu escape room to sposób na ciekawą aktywność dla wielu Polaków, szczególnie młodych. Pokoje zagadek rozwijają w uczestnikach zdolności dedukcji, a także skłaniają ich do logicznego myślenia. W wielu miastach w kraju można skorzystać z takiej oferty, zapewniając sobie i przyjaciołom niezapomnianych wrażeń.

Firma Amer Event poszła jeszcze o krok dalej, oferując swoim klientom mobilny escape room. Bez względu na to, gdzie znajduje się siedziba firmy czy instytucji przenośny pokój zagadek zostanie zaaranżowany z największą dbałością o szczegóły. Rozgrywkę tego typu można wykorzystać w wielu sytuacjach, najchętniej korzystają z niej firmy, które pragną zapewnić rozrywkę swoim pracownikom. Poza tym pokoje zagadek coraz częściej zdobią instytucje oświaty, w końcu rozgrywka to doskonały sposób na sprawdzenie umiejętności uczniów, a także naukę poprzez zabawę. 

Jedynym warunkiem, jakie muszą spełnić firmy chcące skorzystać z mobilnego escape roomu, jest wybranie rozgrywki i opłacenie usługi, specjaliści z firmy eventowej zajmą się resztą! W zależności od wybranej rozgrywki czy warunków pokój zabawek może być zaadaptowany w wybranym przez klienta pomieszczeniu lub też na zewnątrz, w specjalnym namiocie. Cała scenografia jest dostosowana do dostępnej przestrzeni w taki sposób, aby była jak najbardziej wiarygodna i zgodna z atmosferą rozgrywki. Po zakończeniu usługi całość jest rozmontowywana bez uszczerbku dla pomieszczenia.

Klienci firmy eventowej mają do dyspozycji wiele interesujących rozgrywek. W przypadku młodszych uczestników polecany jest pokój Uratujcie Mikołaja, z którego mogą korzystać dzieci powyżej 7 lat. Z kolei rozgrywka Wiadomość w Bibliotece idealnie nadaje się do zaaranżowania w szkole, podobnie jak Szalony Naukowiec. Firma oferuje też szereg innych, ciekawych opcji, w tym mrożące krew w żyłach Pokój Lalek, którego przebieg z pewnością zaskoczy uczestników. Cena rozgrywki uzależniona jest od liczby uczestników, więcej informacji dostępnych jest na stronie usługodawcy.Firmy Podobne