Szczegóły


WWW: https://www.amicus-druk.eu/
Dodano: 2022-01-24
Telefon: +48 792 720 712
Miejscowość: Skórcz
Adres: Miła 19
Kod pocztowy: 83-220
Źródła: https://www.amicus-druk.eu/oferta/druk-offsetowy
https://pl.wikipedia.org/wiki/Offset_(poligrafia)

Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Czym jest druk offsetowy?


Firmy zainteresowane skutecznym reklamowaniem swoich usług mogą skorzystać z propozycji usługowo-handlowej drukarni Amicus. Pomorskie przedsiębiorstwo zajmuje się przemysłowym wytwarzaniem etykiet oraz opakowań zakładów przemysłowych. Dzięki wykorzystaniu sprawdzonej technologii istnieje możliwość wykonania dowolnej formy reklamy, które są dostępne w ofercie. Offset jest bardzo często wykorzystywaną przez drukarnie techniką druku. Jej działanie opiera się na wykorzystaniu cylindra pośredniego, który pozwala na wykonanie bardzo dużej liczby odbitek. W zbiorniku znajdują się farby, które odpowiadają za uzyskanie prawidłowego wzoru na opakowaniu. Proces trwa zazwyczaj kilka minut. W przypadku realizacji większych zamówień wspomniany czas ulega proporcjonalnemu wydłużeniu. Uzyskiwane w ten sposób odbitki są bardzo dobrej jakości, co w sposób oczywisty jest niezwykle istotne dla każdego klienta.

Firma, znając potrzeby konsumentów z różnych regionów Polski, zapewnia wykonanie profesjonalnego offsetu nawet w ciągu kilkudziesięciu godzin. W tego rodzaju sytuacjach należy skontaktować się bezpośrednio z działem handlowym. Będzie on w stanie podjąć decyzję, czy wykonanie danego druku jest realne w oczekiwanym przez klienta czasie. Koszt takiego zlecenia jest ustalany zawsze w sposób indywidualny. Do czynników wpływających na ostateczną cenę należą m.in. wielkość zlecenia oraz wybór materiału, na który ma zostać naniesiony nadruk.

Do usług dodatkowych dostępnych w propozycji należy m.in. uszlachetnianie nadruku. W związku z tym opakowania lub zawieszki reklamowe mogą zostać poddane lakierowaniu UV, lub foliowaniu. Zapewnia to niezwykłą trwałość produktu oraz odporność na zniszczenie w wyniku bardzo wysokiej temperatury powietrza lub wilgoci. Druk offsetowy bardzo dobrze sprawdza się w przypadku realizacji dużych zleceń. Jego zaletą jest bardzo krótki czas realizacji zlecenia w porównaniu do innych metod wykorzystywanych przez drukarnie. Informacje o wybranych firmach, które skorzystały dotychczas z usług przedsiębiorstwa, można znaleźć na portalu online.Firmy Podobne