Szczegóły


WWW: https://www.aptekaurtica.pl/
Dodano: 2022-12-14
Telefon: 571-381-182
Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
Adres: Królowej Jadwigi 12
Kod pocztowy: 47-232
Źródła: https://www.aptekaurtica.pl/aboca-fitostill-plus-do-podraznionych-oczu-krople-do-oczu-10-fiolek-po-0-5-ml.html


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Krople do oczu Aboca – jak je dopasować?


Preparaty do oczu są stosowane po to, aby zmniejszyć ich zaczerwienienie i swędzenie, pomóc zatrzymać łzawienie oraz złagodzić wszelkie inne podrażnienia. Zanim jednak zakupi się tego typu środki, najczęściej w postaci kropli, warto zadać sobie kilka pytań, a także uzyskać diagnozę w zakresie tego, co jest powodem przypadłości.

W przypadku alergików pomocne mogą okazać się krople do oczu ze składnikami przeciwhistaminowymi. Można stosować je wespół z lekami zawierającymi sterydy. Jeśli doszło do wystąpienia zaczerwienienia, poleca się stosowanie preparatów z kortykosteroidami. Są to substancje stosowane w celu zmniejszenia stanu zapalnego w oku, który jest odpowiedzialny właśnie za niepokojący, czerwony kolor rogówki. Przyczyną dyskomfortu podczas mrugania może być również zespół suchego oka. To przypadłość spowodowana przez czynniki środowiskowe, takie jak niska wilgotność w pomieszczeniu, w którym na co dzień się przebywa. Osoby doświadczające bólu podczas mrugania powinny szukać kropli do oczu, które zawierają środki nawilżające, przy czym nie należy stosować środków bez recepty dłużej niż dwa dni. Nieco inne podejście stosuje się w przypadku wystąpienia zapalenia spojówek lub infekcji bakteryjnych. Wówczas niezbędne staje się stosowanie antybiotyków, a także metod łagodzących objawy, takich jak zimne okłady. Leki z antybiotykami  zmniejszają stan zapalny i pomagają zapobiegać różnego rodzaju infekcjom w danym miejscu.

Wśród producentów preparatów do oczu znajduje się przedsiębiorstwo Aboca. Krople do oczu tej firmy mogą być stosowane do leczenia suchości i nadwrażliwości oczu. Mają właściwości ochronne, kojąca oraz natłuszczające. Można zakupić je pod adresem: aptekaurtica.pl.Firmy Podobne