Szczegóły

WWW: https://www.astel24.pl/
Dodano: 2020-08-19
Telefon: +48 502 626 984
Miejscowość: Warszawa
Adres: Żurawia 24a/10
Kod pocztowy: 00-515
Źródła: https://www.astel24.pl/oferta/spawanie-swiatlowodow/
https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiat%C5%82ow%C3%B3d

Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Spawanie światłowodów Warszawa | ASTEL

Światłowód to nowoczesne rozwiązanie technologicznie, które sprawdza się w wielu miejscach. Z tego względu jest chętnie wykorzystywane przez inwestorów budujących centra handlowe, osiedla mieszkaniowe, budynki biurowe. Jednak warto pamiętać o tym, że tylko dobrze zaprojektowany i zamontowany światłowód zachowuje swoje właściwości, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne. Z czyich usług skorzystać?

Najlepszym wyborem jest firma Astel, która nie tylko zajmuje się pracami montażowymi, ale i może zaprojektować całą sieć telekomunikacyjną. Poza tym specjaliści pracujący dla przedsiębiorstwa mogą również przeprowadzać okresowe przeglądy instalacji. Firma działa na rynku od lat i świadczy swoje usługi inwestorom tworzącym obiekty przemysłowe, handlowe czy osiedla mieszkalne.

Szczegóły oferty

Na samym początku eksperci przygotują szczegółowy projekt przebiegu instalacji, kierując się preferencjami i wymaganiami zleceniodawcy oraz prawem budowlanym. Po zaakceptowaniu przez inwestora planu pracownicy złożą do urzędu wniosek o wydanie niezbędnych zgód na przeprowadzenie prac i przystąpią do realizacji zlecenia.

Warto podkreślić, że specjaliści zawsze układają kable w taki sposób, aby nie zakłócały przepływu transmitowanych sygnałów. Następnie przewody zostaną odpowiednio zabezpieczone i zaizolowane. Później następuje spawanie światłowodów. Fachowcy pracujący w Warszawie oraz okolicznych miejscowościach korzystają z nowoczesnych urządzeń, które pozwalają na precyzyjne cięcie i łączenie kabli. Dzięki temu nie występuje problem z tłumieniem sygnału na łączeniach.

Usługi dodatkowe

Firma świadczy kompleksowe usługi nie tylko w zakresie instalacji światłowodów, ale i ich późniejszej konserwacji. Fachowcy mogą wykonywać regularne pomiary i przeglądy. W przypadku wystąpienia usterki zajmą się jej usunięciem. Dzięki odpowiednim narzędziom pracownicy szybko zlokalizują źródło problemu i wyeliminują awarię.

Warto podjąć współpracę z profesjonalistami, którzy mają ugruntowaną pozycję w branży.

Firmy Podobne