Szczegóły


WWW: https://babymomclinic.pl
Dodano: 2022-12-29
Telefon: 729 839 429
Miejscowość: Warszawa
Adres: Borzymowska 23
Kod pocztowy: 03-565
Źródła: https://babymomclinic.pl/terapia-uroginekologiczna/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Terapia uroginekologiczna w Warszawie - kiedy konieczna?


Problemy z pracą mięśni dna miednicy są często krępujące dla wielu kobiet. Dysfunkcje mogą powodować występowanie różnorodnych dolegliwości takich nietrzymanie moczu, obniżenie narządów rodnych lub zaburzenia proktologiczne. W takich sytuacjach pomocna może okazać się oferowana w Baby & Mom Clinic w Warszawie terapia uroginekologiczna. Obejmuje ona wykonywanie różnych ćwiczeń, które dobrane są do rodzaju problemu pacjentki. Rehabilitacja jest zazwyczaj czasochłonna. Dzięki odpowiednim działaniom można przywrócić prawidłowe napięcie mięśni w obrębie dna miednicy. 

Z pomocy specjalistów mogą skorzystać panie, które skarżą się na bolesne miesiączkowanie, dysfunkcje seksualne, obniżenie narządów rodnych, nietrzymanie moczu, a także endometriozę. Odpowiednie narzędzia treningowe są niezbędne podczas rehabilitacji. Regularne treningi dna miednicy są często stosowane w leczeniu nietrzymania moczu. Świadomie napinanie i rozluźnianie mięśni krocza wzmacnia je i poprawia ich elastyczność. Bardzo ważne jest, by ćwiczenia wykonywać prawidłowo. Tylko wtedy można osiągnąć pożądane efekty. Często wykorzystuje się tu także terapię manualną. Sprawdza się ona w przypadku wielu dysfunkcji. Z usług specjalisty mogą skorzystać kobiety po porodzie. Symptomy, które powinny skłonić do wizyty u specjalistów, to nie tylko problem nietrzymania moczu, ale także wystający brzuch, częste bóle w odcinkach kręgosłupa lub podbrzusza i przerwa między mięśniami w okolicach brzucha.

Problemy uroginekologiczne są często bardzo poważne i wymagają pomocy specjalistów. Dzięki odpowiedniej terapii można poradzić sobie z nieprawidłowościami i poprawić jakość życia kobiet. Z rehabilitacji mogą skorzystać kobiety w ciąży i po porodzie, a także pacjentki w okresie menopauzy. Dolegliwości dotyczących mięśni dna miednicy nie należy bagatelizować i warto zasięgnąć specjalistycznej pomocy. Właściwy plan działania, wykonywanie różnorodnych ćwiczeń oraz indywidualnie dobrana terapia skutecznie radzą sobie z wieloma nieprawidłowościami.Firmy Podobne