Szczegóły


WWW: https://baltictrade.com.pl
Dodano: 2021-08-06
Telefon: 587430091
Miejscowość: Tuchom
Adres: Gdyńska 38
Kod pocztowy: 80-209
Źródła: https://baltictrade.com.pl/hurt.php


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Paliwo ceny hurtowe | Baltic- Trade Paliwa


Firma Baltic-Trade zajmuje się dystrybucją paliwa w cenach detalicznych i hurtowych. Prowadzi sprzedaż oleju napędowego, opałowego, benzyny oraz innych paliw na własnych stacjach. Działa głównie w obrębie Trójmiasta, chociaż atrakcyjne ceny i wysoka jakość surowców sprawiają, że z oferty korzystają klienci z całego kraju. Transport jest realizowany bezpośrednio przy wykorzystaniu profesjonalnej floty, w tym cystern o pojemności wynoszącej nawet ponad 30 000 litrów. Każda z nich jest wyposażona w urządzenie do dystrybucji paliwa, które posiada wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające jego legalność. Klient ma zatem pewność co do tego, że dostarczona ilość paliwa odpowiada cenie na paragonie czy fakturze. Sprzedawca prowadzi stałą kontrolę surowców, aby móc potwierdzić, że deklarowane parametry są zgodne z rzeczywistym stanem. Współpracuje jedynie z uznanymi dystrybutorami paliwa, wśród których znajduje się na przykład PKN Orlen.

Firma zatrudnia osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy na stacji benzynowej oraz obsłudze klienta. Każda z nich cechuje się profesjonalnym i życzliwym podejściem do kierowcy. Stacje benzynowe oferują bogaty wybór akcesoriów dla zmotoryzowanych, w tym linki holownicze, gąbki do czyszczenia karoserii, płyny eksploatacyjne, kanistry, a także wycieraczki. Obsługą księgową zajmuje się kadra z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie, dzięki czemu wszystkie transakcje są poprawne z punktu widzenia obowiązującego prawa. Na stacjach benzynowych znajdują się również punkty gastronomiczne, w których można kupić jedzenie, a także świeżą kawę. Punkty są prowadzone przez cały tydzień przez 24 godziny na dobę.

Stali klienci mogą wyrobić specjalną kartę flotową, która daje im dostęp do panelu umożliwiającego sprawne zarządzanie wydatkami oraz zakupami. W razie wątpliwości można zawsze skorzystać ze wsparcia pracowników firmy. Wszystkie ceny hurtowe paliwa są aktualizowane na bieżąco na stronie internetowej, dzięki czemu kupujący mogą sprawdzić opłacalność oferty.Firmy Podobne