Szczegóły


WWW: https://www.bodycamp.pl/
Dodano: 2019-03-04
Telefon: 883278100
Miejscowość: Trzemeśnia
Adres: Poręba 38
Kod pocztowy: 32-425
Źródła:


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Co dają turnusy odchudzające ?


Siedzący tryb życia i nieprawidłowa dieta przyczyniają się do wielu chorób. To najczęstsze czynniki wywołujące otyłość, która ma poważne skutki dla zdrowia człowieka. Skuteczna walka z nadmiarem kilogramów powinna obejmować eliminację przetworzonej, wysokokalorycznej żywności. To oczywista i podstawowa zasada, która dla lepszego efektu musi jednak być wsparta innymi założeniami. Skuteczność diety bez wątpienia wzmacnia aktywność fizyczna. Regularnie wykonywane ćwiczenia pobudzają organizm do spalania tkanki tłuszczowej i tym samym pozbycia się zbędnych kilogramów.

Dla osób walczących z nadwagą czy otyłością doskonałym rozwiązaniem będzie udział w obozie BodyCamp. Tego typu turnusy odchudzające pozwalają podjąć kompleksowe działania mające na celu redukcję masy ciała. Rekomendowany obóz odbywa się w Ośrodku Wypoczynkowym Pod Kamiennikiem w Porębie koło Myślenic. Piękna okolica sprzyja do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, która jest ideą obozu. Zaletą prowadzonych zajęć jest dostosowanie ich do różnych wymagań uczestników. Nie musisz obawiać się, że nie podołasz wyznaczonym Ci zadaniom. Wspólnie z trenerem personalnym opracujesz zestaw ćwiczeń, które będą najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom i możliwościom. Zespół organizatorów wychodzi bowiem z założenia, że pobyt w ich ośrodku ma zachęcać do aktywności fizycznej, a nie zrażać! Na uczestników turnusu czekają także relaksujące masaże oraz dostęp do basenu otwartego w okresie czerwca i lipca.

Ośrodek oferuje komfortowe warunki zakwaterowania oraz pełne wyżywienie. Serwowane posiłki skomponowane są w taki sposób, by obniżyć kaloryczność przyjmowanych przez uczestników produktów, lecz jednocześnie dostarczać im niezbędnych minerałów i witamin. Właśnie dzięki temu turnusy odchudzające pozwalają uczestnikom wypracować dobre nawyki żywieniowe. Tygodniowy pobyt w ośrodku pod okiem profesjonalnego zespołu trenerów jest szansą na długotrwały efekt. Po powrocie do domu można bowiem czerpać korzyści z nabytej wiedzy i kontynuować odchudzanie. Odwiedź stronę bodycamp.pl i dowiedz się więcej o możliwościach, jakie daje wyjazd na turnus.


Firmy Podobne