Szczegóły


WWW: https://bomedica.com.pl/
Dodano: 2023-09-10
Telefon: 607068888
Miejscowość: Przeźmierowo
Adres: Rynkowa 5
Kod pocztowy: 62-081
Źródła: https://bomedica.com.pl/poradnia/hematologia-poznan/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Gdzie można umówić się na wizytę u hematologa (okolice Poznania)?


Przeprowadzane regularnie badania krwi pozwalają wykryć wiele schorzeń, co umożliwia wdrożenie odpowiedniego leczenia. Chcąc uniknąć długich kolejek, warto zapisać się na wizytę prywatnie. Taką możliwość udostępnia BOMEDICA, proponując zróżnicowany wachlarz usług medycznych. W przychodni swój gabinet ma także hematolog.

Gabinety mieszczą się w podpoznańskim Przeźmierowie. Na miejsce można dojechać własnym samochodem (przychodnia dysponuje wydzielonym parkingiem) lub też wykorzystać kursującą komunikację miejską. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja terminu wizyty. Rezerwacji można dokonać online, telefonicznie lub osobiście, w budynku przy ul. Rynkowej 5. Zapisu mogą dokonać dorosłe osoby poszukujące hematologa blisko Poznania, który przyjmuje zarówno w porze przedpołudniowej, jak i popołudniowej. W przypadku dzieci rejestracji dokonuje pełnoletni opiekun. Godziny otwarcia przychodni są podane na stronie placówki. 

Diagnostyka i leczenie chorób krwi to tylko część zadań, jakie wykonują na co dzień zatrudnieni lekarze i obsługa medyczna. W ramach realizowanych specjalizacji funkcjonują również gabinety endokrynologa, dietetyka, ginekologa, kardiologa (w tym dziecięcego). Działają też rozmaite sekcje chirurgii (ogólna, naczyniowa), a także psychiatria i psychoterapia. Prowadzone są zajęcia rehabilitacyjne poprzedzone konsultacją lekarską. Z pomocy przychodni mogą skorzystać również pacjenci z chorobami urologicznymi. Pełna lista świadczeń wraz z cennikiem jest dostępna online. 

Przed pierwszą wizytą zaleca się zapoznanie z przedstawionymi na stronie informacjami dotyczącymi istotnych kwestii organizacyjnych, takich jak między innymi przygotowanie się do badania (odpowiedni strój). Firmy Podobne