Szczegóły


WWW: https://btlaesthetics.pl
Dodano: 2022-06-13
Telefon: 226670276
Miejscowość: Warszawa
Adres: Leonidasa 49
Kod pocztowy: 02-239
Źródła: https://www.btlestetyka.pl/blog/twinscan-dwa-mistrzowskie-lasery-do-depilacji-w-jednym-urzadzeniu/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Lasery do depilacji i co jeszcze? Co warto mieć w salonie?


Branża beauty pełnymi garściami czerpie z możliwości urządzeń laserowych. Mają one praktycznie same zalety, a przede wszystkim są w stanie poradzić sobie nawet z takimi defektami urody, na które nic innego nie działa, a przy tym dają naturalny efekt. Dzięki temu zastępują nie tylko zabiegi medycyny estetycznej, ale też dużo bardziej inwazyjnej chirurgii plastycznej! Warto skorzystać z ich możliwości także w swoim salonie kosmetycznym czy gabinecie medycyny estetycznej, zwłaszcza że obecność w ofercie zabiegów laserowych przyciąga klientów jak magnes. Zapewnia to zatem duże zyski.

Jakie lasery warto kupić?

Na rynku znaleźć można bardzo wiele urządzeń laserowych. Zdecydowanie najbardziej znane są lasery do depilacji, gdyż to usuwanie niechcianego owłosienia jest najmocniej kojarzone z laserami. Jednak na stronie btlestetyka.pl można znaleźć znacznie więcej propozycji. Za pomocą lasera usuwa się też cellulit, rozstępy, blizny, tatuaże, przebarwienia, niechciany makijaż permanentny, a także, a raczej przede wszystkim, oznaki starzenia się skóry. W dodatku najlepsze sprzęty w tej kategorii nie tylko spłycają bruzdy, stymulując produkcję kolagenu i elastyny w skórze, ale też obkurczają wiązania kolagenowe, dzięki czemu skóra staje się napięta, a owal twarzy - podniesiony.

Co ciekawe przy tym, wiele urządzeń laserowych to sprzęty wszechstronne, pozwalające na przeprowadzanie różnych zabiegów jednym produktem. Jak nietrudno się domyślić, ich zakup jest bardzo ekonomiczny, a poza tym oszczędza miejsce w salonie i gwarantuje wygodę. Zastanawiając się zatem nad wyposażeniem swojego salonu piękności czy gabinetu medycyny estetycznej w kilka urządzeń, warto przemyśleć, czy nie lepiej będzie postawić na jedno, o takich samych funkcjach.

Inne funkcje

Na wyżej wymienionych funkcjach możliwości laserów wcale się nie kończą. Można też leczyć nimi trądzik (zwłaszcza zaskórnikowy), zamykać naczynka czy też przywracać prawidłowe napięcie mięśniom dna macicy, na co decydują się kobiety mające problem z nietrzymaniem moczu.Firmy Podobne