Szczegóły


WWW: https://www.centrumunitas.pl/
Dodano: 2023-10-01
Telefon: 792979997
Miejscowość: Poznań
Adres: Nad Seganką 6
Kod pocztowy: 60-‑
Źródła: https://www.centrumunitas.pl/psycholog-jezyce


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Komu pomaga psycholog z Poznania-Jeżyc?


Z pomocy psychologicznej obecnie korzysta coraz więcej osób. Jest to związanie nie tylko ze zwiększonym zapotrzebowaniem na takie usługi, ale też przekonywaniem się do takiej terapii - stopniowo przestaje być ona postrzegana jako coś wstydliwego, z czego można się tylko cieszyć. Wsparcie takie może przydać się wielu osobom, w każdym wieku, nie tylko w przypadku poważniejszych zaburzeń.

Do Centrum Unitas, gdzie przyjmuje psycholog z Poznania-Jeżyc, można zgłaszać się w różnych przypadkach. Co ważne, specjaliści z tego ośrodka oferują wsparcie nie tylko osobom dorosłym, ale też młodzieży - spotkania z nastolatkami odbywają się także w obecności rodziców, co ma między innymi sprzyjać wzajemnemu zrozumieniu.

Po pomoc mogą zgłaszać się osoby zauważające u siebie poważne objawy, mogące wskazywać na istnienie zaburzeń, jak depresja czy nerwica lękowa, ale też w mniej poważnych sytuacjach, które jednak także mają istotny wpływ na życie, oczywiście negatywny. Jednym z częściej występujących problemów jest stres, tak samo dający się we znaki osobom dorosłym, które np. martwią się swoją sytuacją ekonomiczną albo mają stresującą pracę, jak i młodzieży. Ta druga grupa może mieć tzw. stres szkolny czy problemy z rówieśnikami, choć to oczywiście tylko mały wycinek potencjalnych sytuacji. Oczywiście stres współczesnym ludziom towarzyszy bardzo często, niemniej z pomocy specjalisty czasem trzeba skorzystać, zwłaszcza wtedy gdy doświadcza się go nieustannie i nie potrafi się nad nim zapanować. Specjaliści z ośrodka mogą zaproponować różne formy terapii, pomagające radzić sobie z problemami i relaksujące, a jedną z nich jest terapia tańcem, opierająca się na medytacji w czasie ruchu. Może to być atrakcyjne rozwiązanie dla osób starszych i młodszych.

Psychologowie są w stanie pomóc w przypadku wszelkiego rodzaju kryzysów, a po ich wsparcie warto sięgnąć wtedy, gdy nie można samodzielnie poradzić sobie z problemami w grupie, w domu, w relacji czy na przykład w związku z przeżytym traumatycznym doświadczeniem.Firmy Podobne