Szczegóły


WWW: http://slask-laweta.pl/
Dodano: 2021-05-28
Telefon: 500051068
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Adres: Tworzeń 170
Kod pocztowy: 41-303
Źródła: http://slask-laweta.pl/pomoc-drogowa-jaworzno/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Pomoc drogowa jaworzno


Pod adresem internetowym slask-laweta.pl można zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa, które specjalizuje się w wykonywaniu usług z zakresu pomocy drogowej. Firma wykorzystuje sprawdzone lawety, które poruszają się szybko, a do tego są w stanie przewieźć każdy pojazd bez narażenia go na dodatkowe uszkodzenia. Działa głównie na terenie województwa śląskiego. Wśród jej usług znajduje się pomoc drogowa w Jaworznie, Chorzowie, Sosnowcu, Siewierzu, Bytomiu, a także innych śląskich miejscowościach.

Firma działa przez całą dobę oraz w każdy dzień tygodnia. Natychmiast reaguje na zgłoszenia klientów, a do realizacji zlecenia wykorzystuje profesjonalny sprzęt. Każda laweta jest w pełni sprawna, a do tego wyposażona w systemy pozwalające na efektywne zabezpieczenie samochodu. Dzięki temu można uniknąć dodatkowych uszkodzeń pojazdu. Przedsiębiorstwo zajmuje się także prowadzeniem negocjacji z ubezpieczycielami, aby klient otrzymał pojazd zastępczy na koszt ubezpieczenia OC sprawcy danego zdarzenia. W ten sposób odbiorca nie musi się martwić o załatwianie wszystkich formalności. Zlecenie jest każdorazowo wyceniane w sposób indywidualny. Odbiorcy mogą liczyć na bardzo atrakcyjne ceny, które zaczynają się już od jednej złotówki za kilometr. Na ostateczną wycenę realizacji usługi mają wpływ takie czynniki jak masa pojazdu, jego wymiary oraz sposób załadowania i rozładowania. Duże znaczenie ma także termin oraz odległość. Firma nie dolicza żadnych ukrytych kosztów, związanych na przykład z zapłaceniem za bramki autostradowe.

Przedsiębiorstwo oferuje również inne usługi, w tym skupowanie pojazdów, a także transportowanie maszyn rolniczych oraz stali i dłużyzny. Pomoc drogowa zajmuje się także wykonywaniem niewielkich napraw,  dzięki którym można ponownie uruchomić samochód, a także dostarczaniem paliwa. Warto już teraz udać się pod wskazany wcześniej adres, aby pozyskać numer telefonu do tego niezawodnego usługodawcy. Istnieje również możliwość skontaktowania się z firmą drogą mailową.Firmy Podobne