Szczegóły


WWW: http://demar-tomiak.com.pl/
Dodano: 2023-02-20
Telefon: 601 595 571
Miejscowość: Zielona Góra
Adres: Budowlana 6
Kod pocztowy: 65-386
Źródła: http://demar-tomiak.com.pl/koszenie-i-pielegnacja-trawnikow


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Pielęgnacja trawników w Zielonej Górze - komu zlecić?


Idealnie prezentujący się, zadbany, soczyście zielony trawnik to wielka ozdoba każdej posesji czy placu firmowego bądź miejskiego, bez względu na jego rozległość. Wiele osób marzy zatem o takim efekcie, ale samodzielnie trudno jest im go osiągnąć. Nic dziwnego, nie sprzyja temu między innymi pogoda, która w Polsce ostatnimi laty bywa bardzo zmienna. Deszczowe wiosny i jesienie przeplatają się z latem będącym okresem suszy, co sprzyja zarówno gniciu trawy, jak i jej wysychaniu. By trawnik prezentował odpowiedni stan z pewnością trzeba poświęcić mu wiele czasu i postawić na właściwe działania, już od samego początku, czyli jego wysiewania bądź układania z rolki.

Na pewno jednak najwięcej zabiegów wymaga pielęgnacja. Bardzo istotne jest zwłaszcza odpowiednie koszenie, wykonywane z właściwą częstotliwością i związane z przycinaniem trawy na właściwą wysokość. Osoby niemające wiedzy na ten temat nie powinny się dziwić, że ich trawnik nie wygląda tak, jak tego oczekują, bo niepożądane jest zarówno za rzadkie, jak i za częste koszenie, przycinanie trawy za nisko, jak i za wysoko. W sezonie kosić trawę trzeba naprawdę często, nawet co dwa tygodnie, a nie każdy ma na to czas i ochotę. Zawsze jednak można zatrudnić do tego profesjonalistów, którzy zajmą się też innymi działaniami, mającymi na celu zachowanie trawnika w doskonałym stanie, jak nawożenie trawy czy ewentualne usuwanie chwastów. Oczywiście ogromne znaczenie ma też nawadnianie, dlatego coraz więcej osób decyduje się na montaż automatycznego systemu.

Nie chcąc zajmować się tym wszystkim samodzielnie, można zlecić te zadania firmie opisanej na stronie demar-tomiak.com.pl. Jej ofertę stanowi kompletna pielęgnacja trawników w Zielonej Górze.Firmy Podobne