Szczegóły


WWW: https://www.diwos.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon: 508112425
Miejscowość: Olsztyn
Adres: Kleeberga 2
Kod pocztowy: 10-693
Źródła: https://www.diwos.pl/oferta/dofinansowania-z-zus/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dofinansowania z zus • diwos.pl


Ci, którzy prowadzą własne firmy, nieraz szukają sposobów na to, w jaki sposób mogliby zadbać o finanse przedsiębiorstwa. Szansą na to są dofinansowania z ZUS, o które można się ubiegać. Warto składać wnioski o takie dofinansowania, ponieważ wynosić mogą one nawet 500 000 złotych.

Dofinansowania z ZUS na BHP to zwrot kosztów poniesionych np. na zakup wózków widłowych, podnośników koszowych samojezdnych, innych urządzeń zmniejszających obciążenie układu mięśniowo-szkieletowego. Nie oznacza to jednak, że przedsiębiorcy, którzy nie planują takich zakupów, nie mogą skorzystać z dofinansowania.

Dofinansowania z ZUS są przyznawane również tym, którzy chcą zmodernizować maszyny, zakupić środki ochrony osobistej np. maski, kaski, kamizelki. Także przedsiębiorcy, którzy chcą kupić urządzenia i elementy wentylacji, mogą składać wnioski o ten rodzaj dofinansowania do ZUS. Trzeba jednak pamiętać, że każdy wniosek powinien być poparty rzeczywistą potrzebą w przedsiębiorstwie. W przeciwnym razie wniosek zostanie odrzucony.

Ci, którzy prowadzą działalność gospodarczą, wiedzą, jak duża odpowiedzialność spoczywa na pracodawcy. To właściciel firmy ma nie tylko zadbać o należyte przeszkolenie swoich pracowników, ale również o to, by zapewnić np. dostęp do maszyn posiadających osłony. Dofinansowania z ZUS są szansą nie tylko na zmodernizowanie wykorzystywanych maszyn do produkcji, ale również szansą na poprawę wizerunku firmy. Obecnie coraz więcej firm zabiega o to, by być dobrze postrzeganym przez swoich pracowników, co przekłada się niejednokrotnie na dobre relacje z klientami.

W sytuacji, kiedy samodzielnie nie wiemy, jak powinniśmy zabrać się za pisanie wniosku, warto poprosić specjalistów z innej firmy, aby nam pomogli. To oni zadbają o to, by analiza stanu BHP została przeprowadzona w odpowiedni sposób, a wniosek zawierał wszystkie wymagane dokumenty. We wnioskach o dofinansowanie z ZUS trzeba również uwzględnić np. ocenę ryzyka zawodowego.

Na diwos.pl znaleźć można ofertę firmy, która pomaga przygotowywać wnioski o dofinansowanie z ZUS.Firmy Podobne