Szczegóły


WWW: https://www.ekoprodet.pl/
Dodano: 2018-12-11
Telefon: 61 874-06-81
Miejscowość: Poznań
Adres: Os. Rusa 45
Kod pocztowy: 61-245
Źródła: https://www.ekoprodet.pl/audyt-energetyczny/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Audyt energetyczny cena | https://www.ekoprodet.pl/


Każdy, kto ma własny dom jednorodzinny, powinien mieć świadomość, że – korzystając z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, może liczyć na uzyskanie dotacji z urzędów krajowych lub europejskich. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku zdecydowania się na technologie wykorzystujące odnawialne źródła energii, jak na przykład – panele fotowoltaiczne. Osoby, które nie mają dużej wiedzy w tym temacie, nie wiedzą, gdzie udać się po wsparcie finansowe.

Tymczasem wystarczy przeprowadzić audyt energetyczny, cena którego wcale obecnie nie należy do szczególnie wysokich. W każdym mieście znajdziemy wiele firm, które wykonują takie ekspertyzy, dlatego bez problemu trafimy na firmę, która zaproponuje odpowiednią dla naszego portfela cenę. W przypadku Poznania, warto skontaktować się na przykład z Ekoprodet – tutejsi audytorzy energetyczni mają już duże doświadczenie i gwarantują sprawne, szybkie przeprowadzenie audytów.

Na czym polega taki audyt? To ekspertyza, która ma na celu określić, ile energii zużywa nasze przedsiębiorstwo domowe oraz jaki jest koszt tej energii. W przypadku, gdy nasz budynek nie jest energooszczędny, audytor wskaże nam korzystne rozwiązania, które mogłyby poprawić naszą sytuację. Sprawdzi, jakiego typu modernizacje są możliwe do wykonania w danym obiekcie, a także powie nam – gdzie możemy udać się po dofinansowanie, co przecież właśnie było naszym celem.

Pomoc finansowa dotyczy najczęściej wdrażania nowoczesnych, ekologicznych instalacji energii elektrycznej oraz cieplnej, systemów zarządzania energią. Można liczyć też na wsparcie w zakresie termoizolacji budynku. Należy jednak pamiętać, że premię termomodernizacyjną uzyskujemy dopiero po wykonaniu przebudów i to tylko wówczas, gdy nowe, wdrożone rozwiązania pozwoliły na oszczędność energii w wysokości minimum 10% w przypadku systemu grzewczego, a minimum 25% gdy dotyczyło to szerszego zakresu modernizacji. Przeprowadzane modernizacje to zawsze rozwiązania ekologiczne, dlatego są one bezpieczne dla środowiska.


Firmy Podobne