Szczegóły


WWW: https://endoskopy-serwis.pl/
Dodano: 2019-03-19
Telefon: 500 505 506
Miejscowość: Warszawa
Adres: Plac Czerwca 1976 r. 2
Kod pocztowy: 02-495
Źródła: https://endoskopy-serwis.pl/endoskopy-sprzedaz.php


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Pentax bronchoskop - https://endoskopy-serwis.pl/


Bronchoskopia jest to rodzaj badania endoskopowego dróg oddechowych, wykonywanego za pomocą bronchoskopu, specjalnego sprzętu wprowadzonego przez nos lub usta pacjenta. Zabieg ten najczęściej wykonuje się w celach diagnostycznych, przede wszystkim rozpoznania ewentualnego procesu nowotworowego, ale niekiedy również w celu usunięcie ciała obcego lub odessanie zalegającej wydzieliny.

Ceniony producentem  bronchoskopów jest firma Pentax. Natomiast dystrybutorem na Polskę urządzeń japońskiego potentata jest spółka Endoartex. Przedsiębiorstwo działające na krajowym rynku już od ćwierć wieku prowadzi sprzedaż  i serwis bronchoskopów. Wśród oferowanych modeli znajdują się:  EB-1970AK, EB-1970K, EB-1570K, EB-1170K, FB-10X.  Bronchoskop Pentax  to gwarancja zawsze najwyższej jakości.

Długi czas obecności dystrybutora na rodzimym  rynku, niezmienna pozycja i stale dobra opinia klientów świadczą o wysokiej jakości oferowanych przez firmę usług. W sprzedaży znajdują się między innymi videoendoskopy medyczne, optyki endoskopowe, endoskopy weterynaryjne, endoinstrumenty jak i endomyjnie. Dzięki tak szerokiej gamie sprzedawanych i naprawianych produktów, przedsiębiorstwo jest w stanie zaproponować bardzo konkurencyjne ceny i zniżki dla stałych klientów. Firmę wyróżnia również indywidualne podejście do każdego klienta i fachowa wiedza. Sprzęt medyczny jest bardzo drogi i precyzyjny. Dlatego serwisowany powinien być jedynie przez pracowników mogących się poszczycić wysokimi kwalifikacjami.

W przypadku pytań i wątpliwości warto skontaktować się z firmą, dzwoniąc na specjalny numer telefonu lub po prostu wysłać maila. Pracownicy firmy niezwłocznie przyjadą na miejsce w celu dokonania oględzin lub zamówią bezpłatny transport. N a sprzedawany i naprawiany sprzęt zawsze udzielana jest gwarancja. Dzięki temu klient ma pewność, że w przypadku nagłej awarii, która nastąpi w krótkim odstępie czasowym od zakończenia naprawy, nie zostanie ponownie obciążony za wymienione części. Ponadto każdy bronchoskop otrzymuje 12-miesięczną gwarancję oraz dwa bezpłatne przeglądy rocznie.


Firmy Podobne