Szczegóły


WWW: https://eqlab.pl/
Dodano: 2019-10-05
Telefon: 693026050
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Adres: Cegielniana 45J
Kod pocztowy: 97-200
Źródła: https://eqlab.pl/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Wirówka laboratoryjna


Osocze bogatopłytkowe PRP jest niezwykle skutecznym autologicznym koncentratem płytek krwi. Wykorzystywane jest ono w wielu dziedzinach medycyny, m.in. w:

  • ortopedii
  • czy chirurgii rekonstrukcyjnej.

Stymulowanie własnych komórek do regeneracji jest możliwe dzięki własnej krwi pacjenta. Krew pobierana jest w laboratorium do specjalnych probówek. Probówki wkładane są do wirówki. Krew jest odwirowana i od czerwonych krwinek oddzielane jest osocze bogatopłytkowe PRP. Do odwirowania krwi służy wirówka laboratoryjna. Firma EQLAB jest dystrybutorem najwyższej jakości medycznych profesjonalnych wirówek laboratoryjnych. W ofercie dystrybutora są urządzenia, m.in. takich marek jak:

  1. ZENITHLAB, np. wirówka typu LC-04R - to najprostsza wirówka laboratoryjna w ofercie firmy. Posiada skokową regulację prędkości i analogowy zegar. Wirówka dedykowana jest do małych klinik weterynaryjnych.
  2. NEUATION, m.in. wirówka typu iFUGE D06 Premium Edition. Jest to sprzęt nowej generacji. Pozwala on uzyskać najlepsze efekty wirowania osocza i fibryn. To najlżejsza wirówka w swojej klasie. Przeznaczona jest do PRP, PRF oraz iPRF. Wirówka posiada regulację prędkości co 10 obrotów na minutę. Posiada też zmodyfikowane oprogramowanie.
  3. CENTURION SCIENTIFIC – są wśród nich takie wirówki jak: PRO-PRP S, PRO-PRP ULTRA, LLR PRIME 1L z chłodzeniem czy też PRO-CYT. Pro-Cyt to wirówka cytologiczna. Wyposażona jest w dotykowy ekran LCD lub tradycyjny panel z przyciskami. Ma też cyfrowy wyświetlacz.

Firma dostarcza wirówki laboratoryjne, m.in. do laboratoriów, gabinetów stomatologicznych i estetycznych oraz klinik weterynaryjnych. Wszystkie urządzenia są objęte 2-letnią gwarancje. Niektóre z nich, zwłaszcza te najwyższej klasy, objęte są 3-lenią gwarancją. Dystrybutor zapewnia też serwis urządzeń. W razie awarii sprzętu firma na czas naprawy dostarcza także sprzęt zastępczy. Klienci firmy mogą liczyć zarówno na profesjonalne doradztwo, jak i wsparcie techniczne.

W ofercie firmy są, m.in. wirówki:

  • do osocza bogatopłytkowego, fibryn oraz tłuszczu,
  • dla weterynarii,
  • dla biochemii,
  • do badań klinicznych,
  • do cytologii.


Firmy Podobne