Szczegóły


WWW: https://www.eurofrance.pl/
Dodano: 2023-03-18
Telefon: +48 33 506 50 70
Miejscowość: Bielsko-Biała
Adres: Ks.Brzóski 127
Kod pocztowy: 43-305
Źródła: https://www.eurofrance.pl/skrzynia-biegow-20dm18-2-0-hdi-90km-peugeot-206-2222sg.html


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Używana skrzynia biegów do Peugeota 206 - gdzie zamówić?


Używane, ale nadal dobrej jakości części zamienne do samochodów osobowych to ratunek dla właścicieli pojazdów dysponujących ograniczonym budżetem. Wiele osób przekonało się, że w przypadku awarii kupno nowego egzemplarza silnika lub skrzyni biegów może być naprawdę sporym wydatkiem. Nabywając części z drugiej ręki, trzeba przede wszystkim upewnić się, że dostawca gwarantuje ich sprawność. Dzięki temu uniknie się kolejnej, drogiej wymiany.

Sklep online, działający na stronie eurofrance.pl, prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną różnego rodzaju używek do aut, głównie do modeli produkowanych przez koncerny francuskie. Proponowane zamienniki to produkty poddane diagnostyce i niezbędnym naprawom, więc mogą być od razu montowane, bez potrzeby wcześniejszego sprawdzania. Dostawca, aby dodatkowo uwierzytelnić jakość sprzedawanego towaru, do każdej transakcji dołącza gwarancję na rozruch. 

Sklep posiada części zamienne do aut osobowych i dostawczych. Z oferty mogą skorzystać osoby poszukujące skrzyni biegów do niewielkiego Peugeota 206 i do znacznie bardziej ładownego i większego pod względem tonażu Boxera. Zamówienie można wygodnie i szybko złożyć online. Dostawy odbywają się na terenie kraju oraz poza granicami. Istnieje możliwość podania podczas zakupu adresu punktu naprawczego, w którym nabyta część będzie montowana. 

Kadra sklepu świadczy również doradztwo. Jeśli w ofercie online klient nie znajdzie potrzebnego mu elementu, pracownicy mogą przyjąć takie zgłoszenie i poszukują części bezpośrednio u producenta. Jest to opcja polecana w szczególności posiadaczom starszych modeli samochodów, do których niezbędne do naprawy lub serwisu zamienniki są trudno dostępne w sklepach stacjonarnych. 


Firmy Podobne