Szczegóły


WWW: https://www.fabrykagadzetow.com.pl/
Dodano: 2020-12-09
Telefon: 600 072 932
Miejscowość: Piaseczno
Adres: Kineskopowa 1 C
Kod pocztowy: 05--50
Źródła: https://www.fabrykagadzetow.com.pl/pl/c/Torby-reklamowe/70


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Fabryka Gadżetów - Torby reklamowe


Już od 2001 roku działa na rynku przedsiębiorstwo Fabryka Gadżetów, zajmujące się dostarczaniem klientom z różnych branż doskonałych produktów reklamowych wykonanych z niezwykłą starannością, które wykorzystywane są zarówno na targach, jak i podczas akcji promocyjnych i innych wydarzeń branżowych. Asortyment przedsiębiorstwa jest ogromny dzięki temu, że współpracuje ono z bardzo wieloma producentami, od których może nabyć wiele ciekawych przedmiotów w atrakcyjnych cenach, mogących służyć reklamie. Są wśród nich nie tylko polskie, ale także zagraniczne firmy.

Wśród wielu artykułów wykorzystywanych jako gadżety promocyjne są torby reklamowe sprawdzające się w bardzo wielu branżach. Obecnie coraz więcej firm odchodzi od opakowań plastikowych ze względu na coraz silniejsze trendy ekologiczne, dlatego, aby torby mogły być wykorzystane wielokrotnie, wykonuje się je ze wzmocnionego papieru lub bawełny. W asortymencie są torebki i torby, które mogą na przykład służyć jako opakowanie dla zakupionych produktów odzieżowych czy też na drobne gadżety rozdawane podczas konferencji i akcji promocyjnych na przykład na targach.

Pomysłowość firmy jest ogromna, dlatego wśród asortymentu można znaleźć przeróżne torby wielorazowego użytku w ciekawych kolorach i wzorach. Są to składane worki na zakupy, a także torebki damskie wykonane z tkaniny bawełnianej. Można tu też znaleźć niedrogie torby sportowe, na obuwie, na dokumenty, jak i nieco droższe, sprawdzająca się na przykład w branży turystycznej, walizki podróżne. Dzięki dużej powierzchni można nanieść logo na jednej stronie i grafikę lub tekst na drugiej. 

Przedsiębiorstwo to wykonuje nadruki różnymi dostępnymi technikami z plików przesłanych przez klienta i opracowanych przez własnych grafików, którzy, mając wieloletnie doświadczenie, potrafią stworzyć naprawdę niezwykłe projekty. Potrzebując ciekawych materiałów reklamowych i pragnąc nawiązać współpracę z tą firmą, wystarczy odezwać się do niej, a z pewnością kooperacja będzie niezwykle owocna i satysfakcjonująca, jako że wielu klientów zadowolonych jest z jej wszechstronnych usług.


Firmy Podobne