Szczegóły


WWW: https://www.freehold.pl
Dodano: 2022-08-21
Telefon: 730 546 454
Miejscowość: Warszawa
Adres: Powstańców Śląskich 48
Kod pocztowy: 01-381
Źródła: https://www.freehold.pl/operat-szacunkowy/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Posiadasz nieruchomość? Zleć operat szacunkowy, aby nie ponieść strat


Wbrew pozorom, oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości nie jest kwestią prostą. Wielu właścicieli, wystawiając posesję za zbyt niską lub zawyżoną cenę, traci na transakcji lub blokuje sobie możliwość sprzedaży, ustalając zaporową stawkę. Również kupujący powinien wiedzieć, czy przeznacza określoną kwotę na coś, co jest jej faktycznie warte. Dlatego powinien zdecydować się na współpracę z doświadczonym rzeczoznawcą. 

Na co może liczyć osoba zlecająca dokonanie dokładnej estymacji wartości majątku? Rzeczoznawca sporządza opracowanie na podstawie dokumentów dostarczonych mu czy to przez właściciela czy zarządcę przedmiotu podlegającego wycenie. O wyborze właściwego specjalisty powinny zadecydować m.in. takie czynniki jak jego doświadczenie, referencje, prowadzenie działalności w rejonie interesującym zleceniodawcę. 

Chcąc zamówić operat szacunkowy w Warszawie i okolicach można skorzystać z usług Freehold. Firma Martyny Owczarczyk-Dęgi od wielu lat zajmuje się stołecznym rynkiem. Stwarza on szerokie możliwości zarówno sprzedającym, jak i inwestorom. O ile do niedawna rekordy cenowe biły jedynie nieruchomości położone na terenie tych dzielnic miasta Warsa i Sawy, które tradycyjnie są uznawane za najbardziej atrakcyjne do życia i prowadzenia biznesu - przede wszystkim Mokotowa, Żoliborza, Śródmieścia czy Bielan, obecnie ten trend wykroczył daleko poza granice administracyjne metropolii. Najlepszym na to przykładem są kwartały położone na prawym brzegu Wisły. Peryferyjne do niedawna Tarchomin czy Białołęka są dziś bardzo chętnie wybierane przez kupujących swoje lokum w bloku lub w jednym z powstających w ekspresowym tempie apartamentowców, co znajduje swoje odzwierciedlenie w cenach lokalnych nieruchomości.

Symbolem ogólnej metamorfozy, jaką przeszła Praga, może być transformacja ulicy Brzeskiej, jeszcze dwie dekady temu najbardziej niesławnej w kraju. Już od dawna nie straszą tu obdarte kamienice, a budynki, których świeże fasady spoglądają na przechodnia, podniosły swą wartość.Firmy Podobne