Szczegóły


WWW: https://www.cyfroweetykiety.pl/
Dodano: 2020-09-04
Telefon:
Miejscowość: Cieszyn
Adres: Al. Piastowska 4
Kod pocztowy: 43-400
Źródła: https://www.cyfroweetykiety.pl/etykiety_samoprzylepne_na_roli


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Etykiety samoprzylepne na rolce z nadrukiem


O powodzeniu sprzedaży wielu produktów szczególnie w branży spożywczej czy kosmetycznej decyduje wysoka jakość etykiety. Wybierając produkt spośród innych znajdujących się na półkach sklepowych, wiele osób zwraca uwagę przede wszystkim na sposób oznakowania produktu. Najczęściej wybierane są te produkty, których etykiety przyciągają ciekawym designem lub efektownymi kolorami. Nic więc dziwnego, że wielu producentów poszukuje drukarni, które oferują nie tylko atrakcyjne ceny, ale także etykiety dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Jedną z takich drukarni współpracujących z klientami nie tylko z Polski, ale także z zagranicy, można znaleźć na stronie cyfroweetykiety.pl. Jest to firma, która dysponuje doskonałym parkiem maszynowym pozwalającym na wydruk cyfrowy naklejek na każdym podłożu. Jednym z najchętniej wybieranych produktów szczególnie w branżach produkujących towary masowe są etykiety samoprzylepne na rolce z nadrukiem. Taka forma etykiet ma wiele zalet, między innymi jest:

  • idealna do automatycznych aplikatorów,
  • łatwa składowaniu,
  • idealna do kontroli ilości etykiet wydawanych do aplikacji. 

Drukarnia ta zajmuje się przede wszystkim wydrukiem cyfrowym, który ma mnóstwo zalet ze względu na to, że niweluje początkowy koszty przygotowania etykiety do druku. Jest to bardzo ważna cecha, ale istotne jest też to, że plik z danymi można z łatwością zmieniać, także, jeśli chodzi o format. Przede wszystkim jednak chodzi o personalizację wydruków, skrócenie terminów produkcji i idealne dopasowanie etykiety do akcji marketingowych. Bardzo ważne jest i to, że przy wydruku cyfrowym nie ma potrzeby kupować dość drogich wykrojników, co było konieczne w innych technologiach zwłaszcza przy zmianie wielkości nalepek lub przy niedużych zamówieniach. Drukarnia dysponuje bowiem cyfrową technologią wycinania bezwykrojnikowego.

W ofercie przedsiębiorstwa jest duża gama podłoży samoprzylepnych. Poza standardowymi białymi są też papiery metaliczne, białe i metaliczne folie i folie bezbarwne, które mogą być zestawiane z różnego rodzaju klejami słabszymi lub mocniejszymi w zależności od potrzeb zamawiającego. Zainteresowane ofertą osoby mogą się kontaktować z firmą za pomocą strony.Firmy Podobne