Szczegóły


WWW: https://funfutbol.pl/
Dodano: 2018-12-16
Telefon: 515295131
Miejscowość: Olsztyn
Adres: Murzynowskiego 20
Kod pocztowy: 10-684
Źródła: https://funfutbol.pl/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Zajęcia sportowe dla dzieci 5 lat | http://funfutbol.pl/


Prawie każdy mały chłopiec marzy, aby w przyszłości zostać "Lewandowskim". Sam talent i zapał do piłki raczej nie wystarczą. Każdy diament piłkarski trzeba w odpowiedni sposób oszlifować. Dlatego warto zapisać dziecko do szkółki piłkarskiej. FunFutbol prowadzi zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 5 lat, także młodszych oraz starszych.  Rodzice posyłając dzieci bardzo wcześnie na treningi mają więc pewność, że doświadczeni instruktorzy dostarczą maluchom mnóstwo frajdy, ale też pomogą rozwijać ich piłkarskie talenty. 

Forma treningów opracowanych z myślą między innymi o 5-latkach to prawdziwy unikat na skalę krajową. Zajęcia są bardzo intensywne pod kątem fizycznym, ale jednocześnie niezwykle atrakcyjne. Dlatego cieszą się one dużą popularnością wśród dzieci. 

Treningi odbywają się na terenie Przedszkola Sportowo-Tanecznego „Śmieszek” w Olsztynie, przy ulicy Murzynowskiego 20. Zajęcia dla pięciolatków, którzy ćwiczą w grupie razem z czterolatkami odbywają się w czwartki i piątki o osiemnastej. Czesne za miesiąc zajęć wynosi 100 zł za osobę. W treningach mogą brać udział także rodzice.

Przychodząc na zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 5 lat należy pamiętać o odpowiednim, sportowym stroju, wygodnych butach oraz butelce wody. O dobry humor i świetną zabawą zadbają już doświadczeni instruktorzy.

Więcej na temat szkółki piłkarskiej można się dowiedzieć, odwiedzając stronę internetową funfutbol.pl. Zamieszczone są na niej aktualne informacje dotyczące zajęć czy zapisów na letnie obozy, które są specjalnością szkółki. Wyjazd na obóz wakacyjny  to koszt od 500 zł do 1000 zł za jedną osobę. Cena uzależniona jest głównie od miejsca zakwaterowania oraz jakości obiektów sportowych do prowadzenia zajęć dodatkowych. Wyjazdy  na obozy organizowane są najczęściej już od pierwszego tygodnia wakacji, w odległości nie większej niż 50 km od Olsztyna.

Na stronie internetowej znajdują się także dane kontaktowe oraz prosty formularz, za pomocą którego można zapisać dzieci na zajęcia sportowe.  Z kolei w zakładce galeria można obejrzeć ciekawe zdjęcia między innymi z turniejów piłkarskich.Firmy Podobne