Szczegóły


WWW: https://www.medycyna-estetyczna.mede.pl/
Dodano: 2022-01-17
Telefon: 501 061 356
Miejscowość: Lublin
Adres: Żołnierska 7
Kod pocztowy: 20-801
Źródła: https://www.medycyna-estetyczna.mede.pl/cennik/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Korekta nosa kwasem hialuronowym - gdzie w Lublinie wykonać zabieg?


Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się coraz większą popularnością. Należy jednak pamiętać o wyborze odpowiedniego miejsca, które cieszy się renomą i zatrudnia wykwalifikowany zespół. Przed umówieniem się na wizytę dobrze zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów, cennikiem oraz zdjęciami ukazującymi efekty przeprowadzonych zabiegów.

Korekta nosa kwasem hialuronowym w Lublinie

Jedną z najbardziej widocznych części twarzy każdego człowieka jest nos i dlatego też w przypadku jakichkolwiek nierówności, które powodują kompleksy można przemyśleć specjalny zabieg korygujący. Tego rodzaju metoda jest bezinwazyjna i stanowi alternatywę dla operacji chirurgicznych. Lekarze stosują kwas hialuronowy, który jest wstrzykiwany w okolice nosa w celu odpowiedniego wymodelowania jego kształtu. Wcześniej lekarz przeprowadza indywidualną konsultację z klientem i poznaje jego oczekiwania. Kwas hialuronowy jest naturalną i w pełni bezpieczną substancją, a uzyskany efekt zabiegu utrzymuje się nawet do 12-18 miesięcy. Miejsce poddawane zabiegowi jest wcześniej ostrzykiwane specjalnym preparatem znieczulającym, aby zminimalizować ewentualny dyskomfort. 

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego są wykonywane w lubelskim gabinecie medycyny estetycznej. Poza modelowaniem twarzy tego typu preparat jest stosowany również w celu:

  • nawilżenia i ujędrnienia skóry,
  • wypełnienia zmarszczek palacza, okolicy skroniowej, jarzmowej i oczodołowej,
  • modelowania i powiększenia ust,
  • zniwelowania bruzd nosowo-wargowych i tzw. bruzd marionetki.

Na firmowej stronie dostępnej pod adresem medycyna-estetyczna.mede.pl został przedstawiony szczegółowy wykaz wszystkich proponowanych zabiegów wraz z obowiązującym cennikiem.Firmy Podobne