Szczegóły


WWW: http://www.oducha-doucha.pl/
Dodano: 2020-10-13
Telefon: +48 570 011 110
Miejscowość: Warszawa
Adres: Powstańców Śląskich 103
Kod pocztowy: 01-355
Źródła: http://www.oducha-doucha.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Stomatologia

Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Bemowo stomatolog • Gabinet Stomatologiczny „Od Ucha do Ucha”


Gabinet dentystyczny jest miejscem, którego obawia się nawet wielu dorosłych pacjentów, a nie inaczej jest w przypadku dzieci. Mali pacjenci mają z reguły wiele wątpliwości przed tym, co nieznane, a bolesne zabiegi i profesjonalne narzedzia dentystyczne mogą dodatkowo potęgować to wrażenie. Okazuje się jednak, że specjaliści do spraw stomatologii dziecięcej znają na to sposób. Wówczas dzieci nie czują strachu przed dentystą, a wręcz przeciwnie - nie mogą się doczekać kolejnej wizyty w gabinecie stomatologicznym, ponieważ nie kojarzą go jedynie z leczeniem. Stomatolog w Bemowie przyjmuje swoich pacjentów w przytulnym gabinecie, który jest urządzony zgodnie z gustem najmłodszych.

Dużym atutem tego miejsca jest na przykład obecność kącika dla dzieci. Maluchy uwielbiają, jeśli mogą wpleść element rozrywki w swoją codzienność, dlatego możliwość zabawy w gabinecie dentystycznym z pewnością wpływa na postrzeganie lekarza przez dziecko. Ważne jest również odpowiednie podejście stomatologa do dziecka. Lekarze zatrudnieni w gabinecie stomatologicznym Od Ucha do Ucha charakteryzują się odpowiednim podejściem do maluszków. Są niezwykle serdeczni, uśmiechnięci, a każdy element wizyty tłumaczą w zrozumiały i cierpliwy sposób. Dzięki temu zdobywają zaufanie nie tylko dzieci, ale również ich rodziców.

Kącik dla dzieci nie jest jedynym elementem, który pozwala na rozbawienie malucha. Ciekawym rozwiązaniem jest również monitor, na jakim wyświetlane są bajki, które dziecko może oglądać podczas wykonywanego zabiegu. Na stronie internetowej kliniki można znaleźć również informacje o pozostałych elementach oferty, na przykład o szufladzie z nagrodami oraz kolorowymi wypełnieniami ubytków.

Ponadto na stronie internetowej można znaleźć następujące zakładki:

  • galeria zdjęć. Wówczas można zobaczyć, w jaki sposób urządzony jest gabinet, a dodatkowo podejrzeć pacjentów, którzy wcale nie wyglądają na przerażonych, a wręcz przeciwnie;
  • informacje o ofercie. Dostępne są tam szczegóły dotyczące zabiegów profilaktycznych, jak i leczenia zębów.


Firmy Podobne