Szczegóły


WWW: https://www.gomeo.com.pl/
Dodano: 2022-06-07
Telefon: 508 323 000
Miejscowość: Kraków
Adres: Nowosądecka 74
Kod pocztowy: 30-683
Źródła: https://www.gomeo.com.pl/44/73-billboardy


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Jaka firma wykonuje wielkoformatowe billboardy na terenie Krakowa?


Wielu przedsiębiorców zdaje sobie sprawę, że reklama wymaga dobrego przemyślenia pod kątem strategii oraz nierzadko sporych inwestycji. Biorąc jednak pod uwagę korzyści płynące z dotarcia z produktem lub z konkretnym rodzajem usług do jak najszerszej grupy odbiorców, warto ponieść nawet spory koszt, gdyż zwróci się on poprzez zwiększanie zamówień i podniesienie zainteresowania ofertą. 

W planowanym budżecie na promocję warto uwzględnić szacunkowe ceny za wielkoformatowe elementy reklamowe. To dobrze przemyślana forma promocji, zwłaszcza w dużym mieście, gdzie jest sporo budynków oferujących powierzchnię do wynajęcia na taki baner. Umieszczając go na odpowiedniej wysokości, można mieć pewność, że przekaz w bardzo krótkim czasie trafi do sporej grupy odbiorców. 

Wielkoformatowe billboardy oferuje firma z Krakowa, przedstawiająca swoją ofertę na stronie internetowej gomeo.com.pl. Jako drukarnia offsetowa, realizator jest w stanie przenieść na różnego rodzaje materiału żądane treści, zarówno w kolorze, jak i standardowej treści, w zależności od preferencji zlecającego oraz posiadanego przez niego budżetu. Kadra odpowiedzialna za wykonanie zamówień pracuje na co dzień na nowoczesnym sprzęcie drukującym, który zapewnia oczekiwaną powtarzalność i właściwe nasycenie oraz rozprowadzenie koloru. Dzięki temu powstały obraz jest doskonale czytelny nawet z bardzo dużej odległości (co jest kluczowe przy wiszących wysoko banerach reklamowych). Jakość użytych barwników również stoi na wysokim poziomie, dzięki czemu druk wytrzymuje przez długi czas, nie płowieje, nie rozmazuje się, nawet jeśli jest narażony na oddziaływanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Pracownicy drukarni chętnie podejmują się realizacji zleceń o niestandardowych wymiarach. Dzięki temu, że proces powstawania wydruku jest zautomatyzowany, mogą w prosty sposób wykonać zamówienie, wprowadzając poszczególne parametry  do systemu. Znacząco skraca to czas przeprowadzenia zleconej usługi oraz wpływa na obniżenie kosztów.Firmy Podobne