Szczegóły


WWW: https://www.greentex24.pl/
Dodano: 2022-08-21
Telefon: 501 727 858
Miejscowość: Wrocław
Adres: Nyska 61a
Kod pocztowy: 50-505
Źródła: https://www.greentex24.pl/sciereczki-do-okularow-c-3_7.html


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Ściereczki z mikrofibry do okularów - skąd bierze się ich popularność?


Mikrofibra to materiał stworzony z cienkich poliamidowych bądź poliestrowych włókien, które nie niszczą się na skutek  częstego użytkowania. Są one cieńsze od ludzkiego włosa i z łatwością chłoną wilgoć, dlatego znajdują się w wyposażeniu firm sprzątających oraz w gospodarstwach domowych. Tekstylia tego typu są też przyjemne w dotyku i występują w wielu odcieniach kolorystycznych oraz wielkościach. Ściereczki z mikrofibry ułatwiają pozbywanie się zabrudzeń ze szklanych powierzchni, luster, ekranów komputerów lub telewizorów i nie tylko. Przydają się w trakcie czyszczenia kabin prysznicowych oraz płyt indukcyjnych. To uniwersalne wyroby doskonałej jakości, cechujące się niską gęstością liniową. Artykuły te odnajdują się również w branży motoryzacyjnej, ponieważ nie niszczą powłok lakierniczych.

Opisywane artykuły są dostępne w korzystnej cenie na stronie greentex24.pl. Znajdują się na niej ściereczki z mikrofibry do okularów, smartfonów i pozostałych rzeczy, wymagających odpowiedniego traktowania. Nie zajmują one wiele miejsca, dzięki czemu można je chować do etui i mieć zawsze przy sobie. Na witrynie udostępniono także nieco większe ścierki, powstałe z myślą o pracach porządkowych. Są one nabywane przez wzgląd na wytrzymałość i niepodatność na zniszczenia na skutek wielokrotnego prania. Artykuły te trudno rozedrzeć, a utrzymanie ich w czystości jest łatwe.

Struktura opisywanego materiału odznacza się obecnością mikroskopijnych otworów, dzięki czemu ścierki niejako „oddychają”, co chroni przed gromadzeniem się wilgoci i pojawianiem się pleśni. Bez problemu wchłaniają wodę i ułatwiają sprzątanie. Jest to rozwiązanie rekomendowane osobom oszczędnym, które chcą zrezygnować z ręczników papierowych. Nie powodują one podrażnień skóry i sprawdzają się wśród alergików, gdyż nie gromadzą roztoczy oraz kurzu.

Standardowa ścierka o wymiarach wynoszących 20x20 centymetrów jest w stanie wchłonąć niemalże pół litra wody bez konieczności wyżymania, co byłoby niemożliwe w przypadku jej bawełnianych odpowiedników. Wpływa to na wygodę sprzątania i oszczędność czasu. Z tego powodu z mikrofibry produkuje się także ścierki do mopów. Do ich zalet, poza korzystną ceną, zalicza się działanie antybakteryjne. Należy prać je w pralce bez środków wybielających ani płynów do zmiękczania tkanin, które mogłyby prowadzić do kurczenia się włókien.Firmy Podobne