Szczegóły


WWW: https://hubuform.pl/
Dodano: 2021-04-14
Telefon: 721-240-257
Miejscowość: Warszawa
Adres: Pelikanów 31/33
Kod pocztowy: 02-843
Źródła: https://hubuform.pl/pl/c/Maty-wechowe/119


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Maty wechowe


Wybór gadżetów dla psów jest ogromny, a dowodem na to jest oferta znajdująca się na internetowej stronie hubuform.pl. Jest to witryna popularnego sklepu odwiedzanego przez właścicieli czworonogów chcących nabyć przydatne artykuły w atrakcyjnych cenach. Poza zabawkami czekają na nich także praktyczne maty węchowe w różnych rozmiarach i odcieniach, które z roku na rok zyskują na popularności. Tworzy się je z przyjemnych i miłych w dotyku materiałów odpornych na zniszczenia. Firma oferuje modele przypominające swoim wyglądem jeże, ananasy, kości oraz miski wypełnione jedzeniem.

Maty czekające na klientów zostały wykonane z należytą starannością, dlatego rzadko się niszczą. Ich budowa nie jest skomplikowana, ponieważ w podstawę zostały wplecione materiałowe paski tworzące zwartą strukturę. Zazwyczaj producenci wykorzystują polar, gdyż jest on miękki i delikatny, przez co nie podrażnia psich pysków. W paski te chowa się niewielkie kawałki jedzenia, takie jak pokruszone kosteczki czy gotowane i pokrojone mięso, które powinno być niewidoczne dla zwierzaka.

Zadanie polegające na znalezieniu jedzenia wbrew pozorom nie jest łatwe. W praktyce zabawa matami węchowymi może zajmować sporo czasu zwłaszcza wtedy, gdy przysmaki zostały dobrze ukryte. To relaksujące gadżety mające pozytywny wpływ na koncentrację zwierzaków, które pomagają zacieśniać więź z właścicielami. Są rekomendowane przez wielu behawiorystów i sprawdzają się wśród psów pobudzonych oraz mających problemy z wyciszeniem się. Węszenie jest bowiem lekiem na stres i przydaje się między innymi podczas nocy sylwestrowej.

Należy mieć świadomość, że węszenie to jedna z najważniejszych czynności wykonywanych przez psa i stanowi ono niezbędny element prawidłowego rozwoju. Ponadto jest to zajęcie niezwykle angażujące, dzięki czemu szybko męczy. Czworonogi korzystające z omawianych mat zwiększają swoją samodzielność, co wpływa na ich pewność siebie. Produkty te doskonale rozładowują emocje i relaksują, a na dodatek przydają się wśród psich niejadków.Firmy Podobne