Szczegóły


WWW: https://filtrysupreme.pl/
Dodano: 2020-01-14
Telefon: 33 819 28 64
Miejscowość: Bielsko-Biała
Adres: Giewont 16
Kod pocztowy: 43-316
Źródła:


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Filtrowanie wody z kranu


Woda dostarczana z miejskich sieci wodociągowych, choć posiada wszelkie atesty bezpieczeństwa i norm jakości, najczęściej jest zwyczajnie niesmaczna. Dlatego mimo zachęt ze strony władz miast i akcji promujących picie wody z kranu, wiele osób tego nie robi właśnie z uwagi na niskie walory smakowe i zapachowe. Jeszcze większy problem mają mieszkańcy starszego budownictwa – na dawno nierewitalizowanych obszarach podmiejskich lub na osiedlach, gdzie woda doprowadzana jest przez kilkudziesięcioletnie rurociągi. Taka woda oprócz wysokiego stopnia zanieczyszczenia, choć zdatna do picia, jest nie do końca zdrowa.

Dlaczego warto filtrować wodę z kranu?

Niewielu zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie ma jakość popularnej kranówki używanej w domu. Niefiltrowana woda dostarczana z wodociągów, a często nawet ta z własnej przydomowej studni, niesie z sobą zanieczyszczenia, takie jak piasek, muł lub rdzę, które mogą przedostać się prosto przez baterię kranu kuchennego lub łazienkowego. Ponadto wody miejskie uzdatniane są poprzez dodawanie chloru, który, choć eliminuje większość bakterii znajdujących się w wodzie, nadaje jej charakterystycznego i mało apetycznego smaku. Z kolei nieestetycznej barwie wody kranowej nadaje obecność żelaza oraz związków wapnia i innych pierwiastków, które wpływają także na twardość cieczy. W efekcie domownik spożywa niesmaczną wodę o niskiej wartości odżywczej i mineralnej, a wraz z nią szereg potencjalnie niebezpiecznych dla zdrowia substancji. Rozwiązaniem tego problemu jest filtrowanie wody z kranu przy pomocy specjalnie dopasowanych urządzeń.

Odpowiadając na potrzeby konsumentów, firmy oferują różne rodzaje filtrów do uzdatniania wody z kranu. Jednym z czołowych producentów tego typu produktów jest Supreme. Filtry tej marki spełniają wszystkie atesty jakości i pozwalają cieszyć się krystalicznie czystą wodą w każdym domu. Z myślą o klientach oraz ich wygodzie, firma udostępnia szeroki wybór kompleksowych filtrów działających na zasadzie odwróconej osmozy, która jest obecnie najskuteczniejszą metodą oczyszczania wody kranowej.Firmy Podobne