Szczegóły


WWW: https://pokazy-iluzji.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon: 501 812 734
Miejscowość: Sosnowiec
Adres: Jana Kiepury 25
Kod pocztowy: 41-209
Źródła:


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Iluzjonista Konrad Mościński - Pokaz iluzji


Iluzja ma w sobie coś niesamowitego. Pomimo tego, iż doskonale wiemy o tym, że sztuczki magiczne nie mają w sobie nic z prawdziwej magii, zazwyczaj po pokazie iluzjonisty nawzajem zadajemy sobie pytanie "Jak on to zrobił? Przecież to niemożliwe!". Przez naszą głowę nieśmiało przebiegają myśli, że może jednak iluzjonista posiadł magiczną moc... Właśnie o to chodzi! Iluzja ma bawić, zaskakiwać i zadziwiać.

Obecnie tego typu pokazy można obejrzeć nie tylko podczas specjalnych występów, ale także np. w szkołach, na weselach, imprezach integracyjnych. Coraz więcej rodziców decyduje się zaprosić magika na urodziny swojego dziecka. Trzeba przyznać, że jest to ciekawy sposób na zabawienie gości podczas różnych uroczystości.

Iluzjonista Konrad Mościński występuje zarówno przed starszą publicznością, jak i przed dziećmi. Programy dla całej rodziny także są dostępne w jego ofercie. Doskonale radzi sobie on w interakcjach z widzami. Z chęcią zaprasza ich na scenę. Prezentowanie magicznych sztuczek z udziałem osób z publiczności pozwala mu uwiarygodnić je. Każdy jego pokaz iluzji nie tylko wzbudza zachwyt i podziw, ale też bawi, co jest efektem zamierzonym. Pan Konrad swoje sztuczki prezentuje głównie na terenie Katowic i Krakowa, ale nie tylko. Czy może on wystąpić w Twoim miejscu zamieszkania? Zapytaj go o szczegóły. Dane do kontaktu znajdziesz na pokazy-iluzji.pl. Do każdego występu podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Jego pokazy zachwycają doskonałą organizacją pod względem technicznym, a zatem oświetlenia, nagłośnienia itd. Na scenie Mościński Konrad czuje się swobodnie, a to bardzo ważne w jego pracy.

Występ tego iluzjonisty może stać się atrakcją podczas weselnej zabawy. Numery z aktywnym udziałem publiczności świetnie sprawdzą się na imprezach firmowych, czy też bankietach. Pokaz magicznych sztuczek w szkole lub przedszkolu w ramach np. Dnia Dziecka z pewnością ucieszy niejednego małego człowieka.

Na powyższej stronie internetowej można zapoznać się bliżej z ofertą iluzjonisty ze Śląska.Firmy Podobne