Szczegóły


WWW: https://k9med.pl
Dodano: 2023-06-13
Telefon: 516024319
Miejscowość: Gliwice
Adres: Płażyńskiego 38
Kod pocztowy: 44-100
Źródła: https://k9med.pl/aktualnosc/3/ratownictwo-medyczne


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Szkolenie z komunikacji medycznej - czy jest potrzebne?


Umiejętności w zakresie ratowania zdrowia i życia są niezbędne w wielu życiowych sytuacjach. Certyfikat szkolenia z KPP czy też BLS AED jest także doceniany przez pracodawców. Warto więc, dla bezpieczeństwa własnego oraz swojego otoczenia, zapisać się na taki kurs oraz sukcesywnie odświeżać zdobyte podczas spotkania wiadomości (ważność certyfikatu z pierwszej pomocy jest ograniczona, należy odnawiać dokument co trzy lata). 

Realizatorem, którego domeną jest organizacja szkoleń pozwalających poznać podstawową wiedzę z zakresu ratowania zdrowia i życia, w tym zdobyć umiejętność stosowania w nagłych przypadkach urządzeń przywracających funkcje życiowe, jest firma ogłaszająca się na stronie k9med.pl. Oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych, zarówno osób prywatnych, jak i biznesowych oraz instytucjonalnych.

Lista dostępnych szkoleń wraz z terminami jest przedstawiona online. Kadra odpowiedzialna za zapisy dba, by podane na stronie dane były zawsze aktualne. Głównie organizator przeprowadza kursy w ustalonym przez siebie miejscu, ale istnieje również możliwość wynajęcia sali, przetransportowania sprzętu ćwiczeniowego oraz dojazdu prowadzącego do miejscowości na terenie Polski, jeśli zbierze się wystarczająca pod względem liczebności grupa słuchaczy. 

Proponowane szkolenia mogą mieć również charakter przypominający. Poleca się udział w nich osobom, których certyfikaty KPP lub BLS AED uległy przedawnieniu. Tematyka kursów obejmuje także kwestie około ratownicze, powiązane na przykład z ułatwieniem pracy przedstawicieli sektora ratowniczego. Jedną z dostępnych opcji jest szkolenie z komunikacji medycznej, pozwalające zdobyć umiejętności w zakresie nawiązywania kontaktu z osobami poszkodowanymi, zwłaszcza w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia.

Firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę wykładowców, którzy legitymują się nie tylko wymaganą wiedzą teoretyczną, ale też wieloletnim doświadczeniem zawodowym jako ratownicy, przedstawiciele służb mundurowych lub pracownicy medyczni. Każdy prowadzony przez nich kurs stanowi połączenie sprawdzonych informacji oraz ćwiczeń praktycznych, w tym analizy sytuacyjnej i możliwości reagowania w różnego rodzaju sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu. Podczas wykładu uczestnicy mogą zadawać pytania i prosić o wyjaśnienie niejasnych kwestii. Firmy Podobne