Szczegóły


WWW: https://okiemmaluszka.pl
Dodano: 2022-01-06
Telefon: 508647721
Miejscowość: Izabelin C
Adres: Chłopickiego 46
Kod pocztowy: 05-080
Źródła: https://okiemmaluszka.pl/zabawki-do-kapieli


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Zabawki do wody dla dzieci w różnym wieku


Nie dla każdego dziecka kąpiel to przyjemne przeżycie. Można ją jednak umilić poprzez zakup zabawek przeznaczonych do wody. Umilają one najmłodszym czas mycia, oswajają z wanną i skutecznie odwracają uwagę od czynności pielęgnacyjnych wykonywanych przez rodzica. To uniwersalne produkty znajdujące zastosowanie również na wakacjach, przykładowo nad jeziorem czy morzem. Ich sprzedażą zajmują się pracownicy sklepu internetowego Kamar. Jest to firma z bogatym asortymentem artykułów dla dzieci w różnym wieku, które są wytrzymałe i bezpieczne w użytkowaniu. Nie odbarwiają się na skutek kontaktu z wodą ani nie niszczą przez obecność wilgoci. Zabawki do wody unoszą się na jej powierzchni i sprawiają, że codzienne kąpiele stają się ciekawym przeżyciem.

 

W sklepie dostępne są akcesoria, które psikają wodą, świecą w ciemności, wydają dźwięki lub pływają po nakręceniu. W ostatnich latach na popularności zyskują także książeczki produkowane z nieprzemakalnych materiałów, które dają możliwość poznawania nowych słów. Niektóre z nich zmieniają kolor pod wpływem wody. Na tym jednak oferta producentów się nie kończy, ponieważ w ich katalogach znajdują się również kredki do malowania w wodzie. Rysunki tworzone przez dzieci można zmyć wilgotną ściereczką i mydłem w płynie.

 

Odpowiednio dobrane zabawki:
 

  • wpływają na zdolności manualne,
  • rozwijają wyobraźnię,
  • edukują,
  • sprawiają, że kąpiel jest miłym doświadczeniem.

Należy je dopasowywać z uwzględnieniem wieku dziecka oraz jego zainteresowań. W przypadku niemowlaków dobrym rozwiązaniem okażą się gumowe zwierzątka lub inne figurki z miękkich tworzyw. Są one na tyle duże, że nie da się ich połknąć. Nieco starszym dzieciom mogą przypaść do gustu nakręcane motorówki lub statki unoszące się na wodzie.Firmy Podobne