Szczegóły


WWW: https://www.klinikamarkowicz.pl/
Dodano: 2020-01-23
Telefon: 605-270-081
Miejscowość: Zabrze
Adres: Wolności 124A
Kod pocztowy: 41-800
Źródła: https://www.klinikamarkowicz.pl/service/osocze-bogatoplytkowe-wampirzy-lifting/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
http://www.klinikamarkowicz.pl/ | Osocze bogatopłytkowe Katowice


Wampirzy lifting jest zabiegiem, który w ostatnich latach cieszy się sporą popularnością. Metoda ta polega na wstrzykiwaniu pacjentowi jego własnej krwi, a dokładniej osocza. Zabieg ten jest propozycją dla pań i panów, którzy chcą poprawić wygląd swojej skóry, zależy im na wygładzeniu zmarszczek, jednak obawiają się sztucznego wyrazu twarzy po zastosowaniu botoksu. Wampirzy lifting uznawany jest za jedną z bezpieczniejszych metod, a także dającą wymierne i naturalne rezultaty. Samo osocze bogatopłytkowe jest preparatem krwiopochodnym. Zawsze jest ono pozyskiwane z krwi pacjenta. Osocze jest bogate w komórki i peptydy, czyli czynniki wzrostu. Peptydy pobudzają inne komórki do podziału i w rezultacie prowadzą do odnowy skóry.

Tego typu zabieg jest idealny dla osób, które pragną poprawić wygląd skóry twarzy, szyi czy dekoltu. Wampirzy lifting jest odpowiedni dla osób, które zmagają się z pierwszymi zmarszczkami, a także i dla dojrzałych pań i panów. Jest to też dobra metoda dla alergików, którzy są uczuleni lub mogą być na inne preparaty wypełniające zmarszczki. Osocze bogatopłytkowe nie powoduje reakcji alergicznej, jest biologicznie obojętne.

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego w Katowicach wykonać można w Klinice Markowicz. W miejscu tym zabieg wykonywany jest w sposób profesjonalny. Mezoterapia krwią działa:

  • liftingująco,
  • wygładzająco na zmarszczki i bruzdy,
  • uelastyczniająco,
  • regenerująco.


Ponadto wampirzy lifting poprawia ukrwienie skóry, przyspiesza procesy gojenia oraz przywraca skórze blask. Zabieg ten stosowany jest nie tylko w przypadku chęci pozbycia się zmarszczek, ale także jest to też coraz popularniejsza metoda leczenia łysienia. Osocze bogatopłytkowe ma pozytywny wpływ na poprawę kondycji skóry głowy, na zagęszczenie oraz porost włosów. Wskazaniem do wykonania tego zabiegu jest: androgenowe łysienie, wypadanie włosów oraz łysienie plackowate. Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego można zastosować także w przypadku osłabienia kondycji włosów po ciąży, po narkozach czy po chorobie.Firmy Podobne