Szczegóły


WWW: https://www.lanwar.com.pl
Dodano: 2021-07-13
Telefon: 61 868 51 33
Miejscowość: Poznań
Adres: Cmentarna 22
Kod pocztowy: 60-176
Źródła: https://www.lanwar.com.pl/kosmetyki.html


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Kosmetyki hotelowe dla dzieci


Już podczas aranżowania wnętrza hotelu oraz dobierania odpowiednich dodatków umieszczanych w pokojach, należy mieć na uwadze najmłodszą grupę klientów. Mowa tutaj w szczególności o obiektach położnych w turystycznych regionach, do których najczęściej zjeżdżają się rodziny z małymi dziećmi. Manager hotelu powinien odpowiednio przygotować pokoje oraz cały obiekt na przybycie tego typu klientów. Dodatkowe udogodnienia z pewnością wpłyną na większe zainteresowanie oraz, co najważniejsze, zadowolenie gości z pobytu. 

Obowiązkowe wyposażenie hotelowe dla dzieci 

Zdecydowana większość rodziców, wybierając nocleg, kieruje się tym, czy w danym obiekcie są dostępne m.in.:

  • łóżeczka dla dzieci lub specjalne dostawki,
  • wanienki do kąpania,
  • krzesełka do karmienia,
  • kąciki zabaw w restauracji oraz sale zabaw dla najmłodszych na terenie hotelu,
  • nowoczesne i bezpieczne sale zabaw na podwórku,
  • kosmetyki hotelowe dla dzieci o delikatnym składzie,
  • gry planszowe i pluszaki, które można zabrać do apartamentu,
  • specjalne menu dla dzieci.

Wszystkie tego rodzaju udogodnienia powinny zostać dokładnie opisane na stronie, aby klienci nie musieli dodatkowo o wszystko wypytywać. Oczywiście już na etapie rezerwacji noclegu należy poinformować o konieczności wstawienia do pokoju m.in. łóżeczka czy wanienki.

Popularna marka Lanwar proponuje wiele ciekawych produktów i elementów wyposażenia obiektów hotelowych (w tym także akcesoria przydatne podczas wizyty dzieci). Na prowadzonej stronie można znaleźć m.in. łóżeczka dla dzieci, pościele, szlafroki, kapcie oraz kosmetyki z opcją  personalizacji opakowań. Sprzedawca oferuje bogaty asortyment i przystępne ceny. Na uwagę zasługują także specjalne zestawy powitalne dla gości składające się z ekspresu do kawy, kubków, sztućców i tacy na herbatę oraz kawę i cukier lub dodatkowy poczęstunek. W tym przypadku również nie można zapominać o najmłodszych, dlatego warto wyposażyć się w słodkie przekąski, które trafią do rodzin z dziećmi. Z pewnością taki miły gest wpłynie pozytywnie na opinię wystawioną po wyjeździe. Firmy Podobne