Szczegóły


WWW: https://matbud-torun.pl/
Dodano: 2021-09-14
Telefon: 56 674-30-20
Miejscowość: Rozgarty
Adres: Leśna 5
Kod pocztowy: 87-134
Źródła: https://matbud-torun.pl/bydgoszcz/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Sklep budowlany bydgoszcz • Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.


Pracując w firmie budowlanej na stanowisku zaopatrzeniowca, osoba taka powinna mieć świadomość, że w jej gestii jest stały monitoring ofert dostawców różnego rodzaju sprzętu budowlanego oraz materiałów. Z uwagi na mobilność ekip musi ona także zadbać, by zamawiany towar trafiał pod wskazany adres w jak najkrótszym czasie, najlepiej tego samego dnia. Wyklucza to korzystanie z usług dostawcy posiadającego tylko jeden punkt sprzedaży na terenie kraju. 

Osoba zajmująca się zaopatrzeniem powinna wybrać realizatora, który dysponuje oddziałami w wielu miastach Polski. Dzięki temu logistyka transportu zamówionych produktów będzie znacznie ułatwiona, a szybka realizacja zamówień zapobiegnie przestojom w pracy na budowie i tym samym pozwoli uniknąć niedotrzymania terminu ukończenia prac.

Zaopatrzeniowiec musi także mieć pewność, że jego dostawca dystrybuuje asortyment dobrej jakości, co w branży budowlanej ma kolosalne znaczenie. Nie może być mowy o produktach wykonanych z nietrwałych, łatwo ulegających zniszczeniu materiałów z niepewnego źródła. Towar powinien spełniać oczekiwania zamawiającego pod kątem wytrzymałości i trwałości, a także musi być dostępny w niewygórowanej cenie. Dostawcą, który spełnia wszystkie powyższe wymogi, jest Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k. To sklep budowlany działający na terenie Bydgoszczy, Gdańska, Łodzi oraz wielu innych, polskich miast. Doskonale rozumie potrzeby klienta biznesowego, działającego w branży budowlanej. Można określić go jako hurtownię, gdyż jest w stanie zrealizować zamówienie na dowolną ilość sztuk danego towaru lub dowolny tonaż, jeśli chodzi o surowiec budowlany. Dodatkowo zapewnia, że jego produkty pochodzą od uznanych na rynku producentów, co poświadcza ich jakość. Jednocześnie towary te są sprzedawane w cenach hurtowych, co z pewnością ucieszy zarówno osobę odpowiedzialną za zaopatrzenie (będzie miała możliwość zarządzać powierzonymi funduszami zgodnie z zasadą właściwego gospodarowania środkami), jak i pracowników, którzy dzięki temu będą mogli korzystać ze sprawdzonego i zapewniającego bezpieczne użytkowanie sprzętu.Firmy Podobne