Szczegóły


WWW: https://lektoring.pl/
Dodano: 2020-06-20
Telefon: +48 (56) 656-60-90
Miejscowość: Osiek Nad Wisłą
Adres: Konwaliowa 12
Kod pocztowy: 87--12
Źródła: https://lektoring.pl/nagrania-lektorskie/bank-glosow-lektorskich/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Lektor do prezentacji


Profesjonalni lektorzy to osoby sprawdzające się w wielu sytuacjach. Zazwyczaj wyróżniają się nienaganną dykcją oraz przyjemnym dla ucha głosem, dzięki któremu prezentowane komunikaty są chętnie wysłuchiwane przez odbiorców. Znajdują zatrudnienie w stacjach radiowych, stacjach telewizyjnych oraz wielu innych firmach, takich jak Lektoring. Jest to cenione przedsiębiorstwo oferujące banki głosów wszystkim klientom, którym zależy na profesjonalizmie i niezawyżonych cenach. Zatrudnia zarówno kobiety, jak i mężczyzn w różnym wieku, dzięki czemu znalezienie najlepszego głosu nie będzie problematyczne.

Klienci kontaktujący się z tym właśnie przedsiębiorstwem mogą liczyć na szeroką ofertę obejmującą między innymi:

  • reklamy dźwiękowe puszczane z jadących samochodów,
  • materiały reklamowe o długości 8, 15, 30 i 45 sekund emitowane w stacjach radiowych,
  • nagrania umieszczane na stronach internetowych,
  • przygotowywanie audiobooków,
  • filmy promocyjne,
  • przygotowywanie prezentacji.

Jest to więc kompleksowe wsparcie dla właścicieli firm funkcjonujących w najróżniejszych branżach.

Każdy lektor do prezentacji lub do tworzenia innych materiałów dysponuje profesjonalnym i jednocześnie niezawodnym sprzętem nagraniowym, dzięki czemu zachwycają one ponadprzeciętną jakością nawet najbardziej wymagających klientów. Warto pamiętać, że komunikaty nagrywane przez specjalistów przynoszą szereg korzyści, ponieważ niejednokrotnie zwiększają zyski przedsiębiorstwa oraz rozpoznawalność marki na rynku, co w dobie dużej konkurencji jest niezwykle istotne.

Propozycja ta kierowana jest także do osób chcących nagrać zapowiedzi telefoniczne. Sprawdzają  się one szczególnie podczas łączenia się z Biurem Obsługi Klienta. Przed rozpoczęciem swojej pracy lektorzy zapoznają się z oczekiwaniami i wymaganiami swoich klientów, przez co tworzą komunikaty dopasowane do ich potrzeb. Innymi słowy, ustalają z nimi treść oraz długość poszczególnych nagrań. W znacznym stopniu ułatwiają one skomunikowanie się z wybranym działem przedsiębiorstwa.


Firmy Podobne