Szczegóły


WWW: https://modernomundo.pl/
Dodano: 2020-09-01
Telefon: 61 306-77-77
Miejscowość: Gądki
Adres: Firmowa 10
Kod pocztowy: 62-023
Źródła: https://modernomundo.pl/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Nadruk fleksograficzny na opakowaniach


Drukarnia Moderno Mundo Sp.z o.o. to firma z siedzibą w Robakowie. W miejscowości tej znajduje się biuro sprzedażowe oraz hala produkcyjna, która stanowi nowoczesny i niezwykle rozbudowany park maszynowy. Przedsiębiorstwo wykonuje przede wszystkim profesjonalny nadruk fleksograficzny na opakowaniach. Oferta współpracy kierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i biznesmenów prowadzących wielkie koncerny lub mniejsze działalności. 

To, co wyróżnia ten podmiot, to dysponowanie najlepszym sprzętem, jaki obecnie dostępny jest na rynku poligraficznym. Pozwala on na zachowanie dużej detaliczności przy przenoszeniu grafik na materiał zewnętrzny. Stosowana jest technika fleksografii, w której wykorzystuje się elastyczne farby o krótkim czasie schnięcia. Umożliwiają one wykonywanie tzw. druku wypukłego, który idealnie sprawdza się na workach czy torebkach foliowych, czyli na podłożu odkształcającym się. Dzięki temu maszyna jest w stanie dobrze je pokryć, co zapewnia trwałość nadruków. Dlatego świetnie znoszą one działanie wilgoci, niskich temperatur oraz promieni słonecznych, a także są odporne na uszkodzenia mechaniczne. 

Oprócz pracy z tradycyjną folią firma przyjmuje też zlecenia na różnego rodzaju worki, doypacki i inne rodzaje opakowań z tworzyw sztucznych. Olbrzymią zaletą oferty jest kompleksowe podejście do zleceń. W przeciwieństwie do większości konkurencyjnych podmiotów w tym zespole pracują specjaliści nie tylko od obsługi maszyn, ale również kreatywni graficy z przeszkoleniem marketingowym. Dzięki temu klienci mogą liczyć zarówno na wysoką jakość wydruków, jak i zlecanie wykonania projektu wzoru. Fachowcy przygotują swoją propozycję na podstawie przekazanych informacji, wskazówek i oczekiwań. Zanim przystąpią do realizacji koncepcji, weryfikują pomysł z kontrahentem i nanoszą ewentualne poprawki. 

Niskie ceny, profesjonalny efekt i dotrzymywanie ustalonych terminów to największe zalety tej ekipy. Do współpracy zaproszeni są zarówno właściciele firm, jak i osoby prywatne z całej Polski.


Firmy Podobne