Szczegóły


WWW: https://myhappyocean.pl/
Dodano: 2021-12-15
Telefon: + 48 509 295 620
Miejscowość: Warszawa
Adres: Zapłocie 256
Kod pocztowy: 02-970
Źródła: https://myhappyocean.pl/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Opakowania ekologiczne z surowców roślinnych


Właściciele punktów gastronomicznych, w których podawane są potrawy w jednorazowych naczyniach, którzy chcieliby co nieco zmienić w swojej firmie, mogą skorzystać z oferty sklepu sprzedającego takie naczynia, które są w stanie rozłożyć się zaledwie w ciągu trzech miesięcy. Dzięki takiej zmianie można zyskać więcej klientów, którzy mają świadomość ekologiczną, jak również pomóc środowisku w ograniczeniu ilości śmieci zalegających na wysypiskach. Takie proekologiczne działanie jest nie tylko modne, ono jest po prostu koniecznością.

Doskonałej jakości, wykonane w większości z surowców roślinnych opakowania ekologiczne może polecić firma ze strony myhappyocean.pl. Współpracuje ona z klientami prywatnymi pragnącymi na przykład używać jednorazowych, kompostowalnych opakowań podczas przyjęć w ogrodzie, jak również z właścicielami punktów gastronomicznych. Oferuje między innymi:

  • kubki z papieru lub chrzciny cukrowej,
  • jedno- dwu- i trzykomorowe menu boxy, wykonane z trzciny cukrowej odpornej na niskie i wysokie temperatury,
  • talerze i miski z otrębów,
  • kubki na zimne napoje z PLA, materiały wytworzonego ze skrobi kukurydzianej,

a także mnóstwo innych produktów, które spełnią oczekiwania każdego klienta. W artykułach na blogu sklepu można znaleźć wyjaśnienie, czym jest biodegradowalny PLA.

Większość tych wszystkich pojemników jest biodegradowalna, co oznacza, że można je bezpiecznie wynieść na kompost, gdzie dość szybko się rozłożą i zamienią w ekologiczny nawóz do roślin. 

Asortyment tego dbającego o środowisko przedsiębiorstwa jest niezwykle bogaty i można w nim znaleźć opakowania zarówno do potraw zimnych, jak i gorących, do lodów sosów, kawy, herbaty, a także papierowe rożki do frytek i mnóstwo innych produktów. Są tam także dostępne torby papierowe i bawełniane do pakowania potraw na wynos. Specjaliści przedsiębiorstwa są w stanie zaproponować również naczynia z logo firmy, zatem mogą one być doskonałą formą reklamy. Aby zorientować się w całym asortymencie i podjąć decyzję co do zmiany, wystarczy odwiedzić stronę firmy.

Nie jest to jedyna forma działalności wspomnianej firmy, gdyż podejmuje ona również działania edukacyjne. Na jej blogu można znaleźć wiele cennych artykułów dotyczących proekologicznych działań, jakie może wdrożyć w swoje życie każdy, komu zależy na dobru planety, a przy tym własnym.Firmy Podobne