Szczegóły


WWW: https://www.nfk.com.pl
Dodano: 2022-09-01
Telefon: 42 712 56 10
Miejscowość: Aleksandrów Łódzki
Adres: Kościelna 7
Kod pocztowy: 95-070
Źródła: https://www.nfk.com.pl/uslugi/wynajem-wozkow-widlowych


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Wynajem wózka widłowego - jakie ceny?


Nawet jeśli dane przedsiębiorstwo dysponuje rozbudowanym zapleczem sprzętowym, zdarza się, że część nadmiernie eksploatowanych maszyn musi zostać poddana natychmiastowej naprawie, co powoduje przestoje w pracy. Sytuacja ta nie jest korzystna, gdyż może generować znaczne opóźnienia w realizacji wyznaczonych celów, a nawet powodować rezygnację z usług danego przedsiębiorstwa przez niezadowolonych z powodu czekania klientów. Wynikające z takiego stanu rzeczy straty mogą zaciążyć na budżecie, warto więc szybko zaradzić problemowi i w jak najkrótszym czasie doposażyć zakład w odpowiedni sprzęt zastępczy. 

Priorytetem jest znalezienie lokalnego dostawcy, który może zaproponować korzystne warunki zakupu lub najmu maszyn. Pozwoli to nieco oszczędzić na kosztach transportu, które z uwagi na spore gabaryty zamówienia mogą być znaczne i podnieść wysokość inwestycji. Klienci z województwa łódzkiego mogą skorzystać z oferty dostępnej na stronie internetowej nfk.com.pl. Pod podanym linkiem przedstawia się firma działająca od wielu lat jako producent oraz dystrybutor wózków widłowych, a także innego rodzaju platform przewozowych, przydatnych na magazynach oraz strefach produkcyjnych. 

Dostawca zaprasza do kontaktu również odbiorców dysponujących ograniczonym budżetem. Kadra odpowiedzialna za obsługę zamówień może zaproponować maszyny z drugiej ręki, które są w pełni sprawne, posiadają jedynie różne ślady użytkowania, niewpływające na jakość i efektywność pracy poszczególnych podzespołów. Są one na bieżąco serwisowane, więc można ich używać od razu po dowiezieniu pod wskazany adres, bez konieczności sprawdzania ich stanu technicznego na miejscu.

Pracownicy są w stanie zaproponować nabycie lub wynajem wózka widłowego w niewygórowanych cenach. Jako rozszerzenie oferty mogą zapewnić także usługi naprawcze i serwisowe, jeśli zajdzie taka potrzeba. Podejmują się diagnostyki oraz niezbędnych reperacji zarówno na terenie zakładu klienta, jak i we własnym warsztacie, obsługiwanym przez doświadczoną kadrę fachowców. Zaplecze techniczne jest doskonale zaopatrzone, również w oryginalne części. To doceniane ułatwienie, pozwalające oszczędzić sporo czasu. Przedsiębiorca nie musi już oczekiwać na dostawę potrzebnych zamienników, co nieraz znacznie wydłuża termin oddania naprawionego urządzenia. 


Firmy Podobne