Szczegóły


WWW: https://www.nofuego.pl/
Dodano: 2023-11-06
Telefon: 691 444 324
Miejscowość: Ludmiłówka
Adres: 118
Kod pocztowy: 23-251
Źródła: https://www.nofuego.pl/ekspertyza-przeciwpozarowa/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Ekspertyzy PPOŻ – w jakich sytuacjach są przydatne?


Podczas przedsięwzięć o charakterze budowlanym wymagane jest niejednokrotnie przygotowanie dokumentacji dotyczącej bezpieczeństwa pożarowego. Osoby prywatne, a także prowadzące własną działalność gospodarczą powinny o tym pamiętać i zatroszczyć się o odpowiednią ochronę przeciwpożarową osób, które przebywają w obiekcie. W przypadku nieruchomości o charakterze komercyjnym na terenie budynku nieraz znajdują się pracownicy, a także klienci przedsiębiorstwa. Dbałość o bezpieczeństwo jest więc tutaj bardzo odpowiedzialnym zadaniem, o którym nie można zapominać.

Opracowanie ekspertyzy PPOŻ jest konieczne, gdy planowane są prace w zakresie:

  • przebudowy nieruchomości,
  • rozbudowy budynku,
  • nadbudowy obiektu.

Dokument taki jest potrzebny również w sytuacjach, gdy zmienia się sposób użytkowania nieruchomości. Ekspertyza zawiera szczegółowe rysunki, a także informacje o proponowanych rozwiązaniach, które należy wdrożyć.

Firma o nazwie No Fuego funkcjonuje w branży ochrony przeciwpożarowej i świadczy kompleksowe usługi w tym zakresie. Współpraca z nią jest praktycznym i wygodnym rozwiązaniem dla właścicieli nieruchomości, którzy chcą dbać o bezpieczeństwo osób przebywających w obiekcie. Z pomocy przedsiębiorstwa skorzystać mogą osoby zarządzające obiektami noclegowymi, sklepami, obiektami magazynowymi, lokalami usługowymi, a także obiektami przemysłowymi.

Podmiot znajduje się w Ludmiłówce i jest wyspecjalizowany w obszarze wykonywania takich zadań jak przygotowywanie ekspertyz przeciwpożarowych, prowadzenie szkoleń obejmujących zagadnienia związane z bezpieczeństwem pożarowym, przygotowywanie operatów przeciwpożarowych, przeprowadzanie przeglądów hydrantów i tworzenie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Firma służy też wsparciem w uzgodnieniach projektów i przeprowadzaniu pomiarów oświetlenia, przeglądów budynków oraz pomiarów hydrantów. Można tutaj liczyć na rozbudowaną ofertę, wysoką jakość obsługi klienta, profesjonalne podejście do zadań, bardzo atrakcyjne ceny i duże zaangażowanie.


Firmy Podobne