Szczegóły


WWW: http://www.omega-project.pl/
Dodano: 2021-08-20
Telefon: 780 037 291
Miejscowość: Poznań
Adres: Matejki 36
Kod pocztowy: 60-768
Źródła: http://www.omega-project.pl/nadzor-inwestorski.html


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Nadzór budowlany w Poznaniu


Raczej nikogo nie trzeba przekonywać, że budowa domu to trudne i czasochłonne zadanie. Poza przygotowaniem projektu, wyborem odpowiedniej ekipy budowlanej oraz materiałów, należy również dopełnić wiele różnych formalności związanych z przepisami prawa budowlanego. Wśród nich znajduje się kontakt z inspektorem nadzoru budowlanego, który zapoznać się z dokumentacją i wyrazi opinie na temat tego, czy dom lub inny budynek nadaje się do użytku.

Przedsiębiorcy, którzy chcą mieć pewność, że prace nad budową danego obiektu przebiegają poprawnie, mogą skorzystać z usług firmy OMEGA Project. W ofercie znajduje się nadzór budowlany w Poznaniu oraz okolicznych miejscowościach. Firma dysponuje wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, co gwarantuje usługi na najwyższym poziomie.

Doświadczony inspektor będzie nadzorował każdy etap projektu, pomoże w szybkim rozwiązania ewentualnych problemów oraz zajmie się prowadzeniem dziennika budowy. Oczywiście w przypadku błędu wykonawcy inspektor ma prawo domagać się poprawek konstrukcyjnych. Dodatkowo specjalista może kontrolować zużycie materiałów budowlanych. Podjęcie współpracy z firmą to doskonałe rozwiązanie dla inwestorów, którzy nie mają odpowiedniej wiedzy technicznej, nie mogą sami pojawić się na placu budowy, zajmują się kilkoma inwestycjami w tym samym czasie. Warto zaznaczyć, że inspektorzy współpracujący z firmą mają uprawnienie do odbioru prac budowlanych różnych instalacji, urządzeń technicznych, przewodów kominowych. Należy dodać, że oferta obejmuje również okresowe przeglądy budynków mieszkalnych, zakładów pracy oraz innego typu obiektów. Pracownicy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia i mogą przygotować raport na temat stanu instalacji elektrycznej i gazowej.

Koszt świadczonych usług zależy od różnych czynników i jest dobierany indywidualnie. Podczas spotkania z przedstawicielem firmy klient dowie się wszystkiego na temat oferty oraz cen. Przedsiębiorstwo oferuje również fachowe doradztwo. Warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy cieszą się zaufaniem klientów i dobrą opinią w branży.Firmy Podobne