Szczegóły


WWW: https://www.orthosport.pl/
Dodano: 2022-07-03
Telefon: 793 90 50 50
Miejscowość: Szczecin
Adres: Wąska 16
Kod pocztowy: 71-415
Źródła: https://www.orthosport.pl/doctors_category/usg-stawow-biodrowych-noworodkow-i-niemowlat/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Gdzie wykonać prywatnie badanie USG stawów biodrowych dzieci?


Dostrzeżone przez rodziców problemy z poruszaniem się dziecka, w tym widoczne zmiany podłoża stopy lub też zgłaszanie przez malucha dyskomfortu przez malucha podczas chodzenia należy jak najszybciej zweryfikować, udając się do specjalisty. Nie zawsze możliwe jest natychmiastowe zamówienie wizyty refundowanej przez NFZ. Z uwagi na fakt, że przedłużające oczekiwanie na spotkanie z lekarzem może spowodować pogorszenie się sytuacji, w tym doprowadzić do tego, że konieczne będzie wdrożenie specjalistycznego leczenia, warto w takiej sytuacji rozważyć wykonanie badania USG stawów biodrowych dzieci prywatnie. W Szczecinie podobną  usługę świadczy podmiot leczniczy należący do firmy Orthosport s.c. Rękawek Karaczun. 

Wybór oferty prywatnej to pewność, że badanie zostanie przeprowadzone szybko i bezproblemowo. Dodatkowo pacjent może skorzystać z owoczesnego sprzętu, dającego dokładny pomiar i wynik, pozwalające na postawienie właściwej diagnozy. Nierzadko to właśnie precyzja badania pozwalała na dostrzeżenie objawów chorobowych w bardzo wczesnym stadium. Dzięki temu można było w porę wdrożyć leczenie, zapobiegając rozwojowi schorzenia.

USG stawów biodrowych można zalecić nie tylko dzieciom, ale osobom starszym, borykającym się z problemami z poruszaniem się. Być może powodem mogą być zmiany zwyrodnieniowe w obrębie miednicy, powstałe na skutek wieku, przebytych wcześniej wypadków lub też w wyniku działania nowotworu. Badanie pozwala dojrzeć też ewentualne ubytki na kościach, dlatego jest szczególnie polecane sportowcom, nawet jeśli nie skarżą się oni na jakiekolwiek bóle lub problemy z poruszaniem się. Regularna kontrola pozwala natomiast szybko zaradzić poważnym konsekwencjom w przyszłości.Firmy Podobne