Szczegóły


WWW: https://mateusz-czarnecki.pl/
Dodano: 2020-03-22
Telefon: +48 790 446 445
Miejscowość: Warszawa
Adres: Mokotowska 23
Kod pocztowy: 00-001
Źródła: https://mateusz-czarnecki.pl/psychoterapia-online/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Pomoc psychologiczna online


Psychologia to nauka o bardzo szerokim spektrum działania. Porady udzielane przez psychologów dotyczą bardzo wielu aspektów życia codziennego i są obecnie coraz bardziej popularne i poszukiwane. Dobry terapeuta powinien nie tylko diagnozować, ale również umieć przeprowadzić pacjenta przez wszystkie etapy leczenia. Praca psychologa zasadniczo polega na stymulowaniu mocnych stron, wzmacnianiu pozytywnych umiejętności i uczeniu samodzielnego pokonywania problemów, niż na neutralizowaniu dysfunkcji, które leżą w sferze działania psychiatrii. Terapeuta powinien skupić się na podpowiadaniu, czy pokazywania kierunku, w jakim warto się udać podczas dalszej kuracji.

 

Na stronie mateusz-czarnecki. pl można zapoznać się różnymi rodzajami terapii. Jedną z nich jest pomoc psychologiczna online. Jest to bardzo innowacyjny sposób na pomaganie ludziom, którzy nie radzą sobie z problemami emocjonalnymi. Początkowo pomysł nie wzbudził dużego zainteresowania, ale z czasem okazało się, że są sytuacje, kiedy ta pomoc jest potrzebna natychmiast, a kontakt osobisty z terapeutą jest bardzo utrudniony. Dotyczy to szczególnie pacjentów, którzy są pozbawieni wsparcia przez profesjonalistów o konkretnych umiejętnościach. Jest to również doskonały sposób na kontakt ze specjalistą podczas podróży, czy wyjazdu na dłuższy pobyt za granicę.

 

Po wypełnieniu wstępnego formularza i pierwszym kontakcie z psychologiem można zadecydować, czy to jest dobry sposób na kontynuowanie terapii, czy jednak lepsze będzie spotkanie fizyczne. Pierwsza konsultacja jest bezpłatna tak, by pacjentowi było łatwiej zadecydować jaki terapeuta jest dla niego najlepszy, albo jaka terapia jest wskazana. Oczywiście najważniejsza jest więź z psychologiem, a pomoc psychologiczna online pozwala oszacować, czy ta relacja zostanie nawiązana. Zawsze jednak można przestawić się na wizyty bezpośrednie, jeżeli dla pacjenta jest to duży dyskomfort. Nie mniej jednak podpieranie się pomocą przez Skype'a to przede wszystkim zwiększenie dostępności do fachowca, dla pacjentów wykluczonych poprzez brak kontaktu, ze względu na odległość, która często dyskwalifikuje z korzystania z porad.Firmy Podobne