Szczegóły


WWW: https://kursrysunku.net/
Dodano: 2019-05-25
Telefon: 501 243 591
Miejscowość: Warszawa
Adres: Hoża 88
Kod pocztowy: 00-682
Źródła: https://kursrysunku.net/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Kurs rysunku warszawa


Już we wczesnych latach życia każdy człowiek uwielbia rysować. Z czasem można doskonale rozpoznać osobę, która ma talent i warto rozwijać ten dar, gdyż w przyszłości może on być źródłem utrzymania, albo po prostu metodą na cudowny relaks. Bez względu na cel warto rozwijać umiejętności, uczestnicząc na przykład w kursach organizowanych przez wiele placówek.

Wyróżniającą się szkołę, nauczającą różnych technik w rysunku i malarstwie można znaleźć na stronie kursrysunku.net. Przyjmuje się tutaj nie tylko przyszłych studentów Wydziałów Architektury PW czy ASP, ale również osoby hobbystycznie zajmujące się sztuką i pragnące poszerzyć swoją wiedzę i techniki, jeśli pozwala im ona się odprężyć i zapomnieć o problemach otaczającego świata.

Kurs rysunku w Warszawie to także doskonały wybór dla wszystkich, którzy zamierzają zostać architektami, projektantami, grafikami, scenarzystami itp., gdyż program dla tych osób jest tak dostosowany, aby były one w stanie podołać wymaganiom stawianym kandydatom na egzaminie. Zresztą zajęcia w większości prowadzą absolwenci PW i ASP pracujący w zawodzie i doskonale znający te wymagania. Uczy się tu zatem:

  • rysunku technicznego i architektonicznego na poziomie podstawowym i zaawansowanym ze szczególnym uwzględnieniem wymagań uczelni
  • rysunku artystycznego wszechstronnie przygotowującego do egzaminów na ASP.

Dla osób traktujących rysunek jako hobby szkoła oferuje:

  • kurs rysunku dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika bez względu na jego wiek,
  • wakacyjny kurs rysunku, w którym może uczestniczyć każdy, kto pragnie w czasie wolnym doskonalić umiejętności.

Szkoła gwarantuje innowacyjny program nauczania zgodny z wieloletnimi doświadczeniami i dostosowany do potrzeb kursantów, indywidualne podejście do każdego ucznia, nieograniczony bezpłatny dostęp do wykładowców w ramach konsultacji, fakultetów, konkursów i próbnych egzaminów.

Podczas zajęć każdy uczestnik pozna różne techniki rysunkowe i malarskie i nauczy się właściwie posługiwać ołówkiem, węglem, temperą i akwarelami, dowie się, jak wyznaczać proporcje ciała, operować światłocieniem i pozna zasady tworzenia kompozycji plastycznych, uczestnicząc jednocześnie we wspaniałej przygodzie.Firmy Podobne