Szczegóły


WWW: https://sanisilesia.pl
Dodano: 2022-12-10
Telefon: 574 430 728
Miejscowość: Bobrowniki
Adres: Słowackiego 176
Kod pocztowy: 42-583
Źródła: https://sanisilesia.pl/bateria-umywalkowa-rustilo-antyczny-mosiadz-p-96.html


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
W jakich wnętrzach sprawdzi się bateria umywalkowa z mosiądzu?


W dawnych, klasycznych rezydencjach przeznaczano sporą przestrzeń na pokoje kąpielowe, które oferowały wygodę użytkowania. Wyposażono je w wanny i umywalki o wyjątkowo wyszukanych kształtach, a baterie wannowe i umywalkowe miały oryginalne, dekoracyjne formy. Ich niebanalne kształty i zdobienia nadawały pomieszczeniu oryginalnego charakteru. Obecnie w wielu dobrze zaopatrzonych salonach łazienkowych można znaleźć armaturę wzorowaną na takim stylu, wciąż cieszącym się popularnością.

Wyposażając dom we wszystkie niezbędne sprzęty i akcesoria, właściciele kierują się nie tylko modą, ale też osobistymi preferencjami. Wiele osób wciąż podziwia architekturę wiktoriańską i wzornictwo utrzymane w klasycznych stylach. Urządzają one w podobny sposób wszystkie pomieszczenia, pragnąc zachować spójność. Dotyczy to także łazienek i pokoi kąpielowych, utrzymanych w stylach rustykalnym lub vintage, w których bardzo atrakcyjnie wyglądać będzie przepiękna bateria umywalkowa z mosiądzu. To właśnie ten materiał sprawia, że wykonana z niego armatura będzie wspaniale harmonizować z barwami wyposażenia w każdym pomieszczeniu. Linia Rustilo to także baterie prysznicowe, bidetowe i wannowe, w tym wolnostojące, utrzymane w tym samym efektownym wzornictwie, dlatego można w nie wyposażyć niewielkie łazienki, jak i duże pokoje kąpielowe z wygodnymi wannami.

Produkty te dostępne są w salonie z wyposażeniem kuchni i łazienek z linku sanisilesia.pl. Jest to firma dbająca o zadowolenie klientów, dlatego stara się mieć w asortymencie nie tylko same baterie, ale również wszystkie niezbędne akcesoria i elementy wymienne utrzymane w tym samym designie. W sprzedaży są np. wykonane z antycznego mosiądzu:

  • korek automatyczny klik-klak,
  • zaworek kątowy,
  • uchwyt punktowy do słuchawki natryskowej,
  • słuchawka natryskowa.

Salon ten ma nie tylko produkty utrzymane w stylach retro. Znajdą tam odpowiednią armaturę także osoby zainteresowane bardzo nowoczesnym wzornictwem, które podobnie jak złote są hitem sprzedażowym wśród wielu klientów.Firmy Podobne