Szczegóły


WWW: https://piterson.pl/
Dodano: 2020-10-17
Telefon: +48 (22) 401 33 03
Miejscowość: Warszawa
Adres: Filtrowa 68
Kod pocztowy: 02-057
Źródła: https://piterson.pl/oferta/wspolnoty-mieszkaniowe/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi warszawa


Współczesne osiedla i pojedyncze budynki mieszkalne stają się coraz bardziej nowoczesne. Aby wszystko ze sobą perfekcyjnie współgrało i działało na jak najwyższym poziomie, niezbędne jest stworzenie grupy dobrze dobranych osób, które odpowiednio wszystkim pokierują. Można zdecydować się na zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi w Warszawie, oferowane przez firmę Piterson.

Podejmując decyzję o przekazaniu spraw budynku lub całego osiedla fachowcom, trzeba wiedzieć, iż będą oni zajmowali się całością za odpowiednią opłatą, która zależna jest od indywidualnych przypadków (pod uwagę brana jest wielkość wspólnoty, jej stan i wiele innych czynników). Specjaliści prowadzą pełną księgowość, natychmiastowo informując właścicieli o wszystkich niedociągnięciach i zdiagnozowanych problemach.

Pod kontrolą pozostaje cała dokumentacja. W zakresie obowiązków firmy leży także obsługa techniczna budynku (pilnowanie terminów obowiązkowych przeglądów, usuwanie na bieżąco wszelkiego typu usterek, planowanie większych remontów i opracowywanie kalkulacji kosztów). 

Ogromnie wygodnym dla wszystkich stron rozwiązaniem jest nowoczesny i bardzo sprawny system, który daje mieszkańcom możliwość zgłaszania problemów i próśb do zarządu wspólnoty. Obsługa może dzięki temu monitorować całość na bieżąco i możliwie szybko reagować (zapewnia się, iż odpowiedzi na wysłane zapytania przesyłane są w tym samym dniu roboczym).

Firma zapewnia także szeroko pojęte doradztwo. Fachowcy podpowiadają, jak we wspólnocie oszczędzać energię elektryczną i cieplną, sugerują, w jaki sposób poprawić jakość serwisowania. Radzą również co zdobyć, by koszty obsługi budynku były możliwie jak najniższe.

Planując współpracę z firmą, warto dokładnie przestudiować wszystkie treści, jakie zamieszczone zostały na jej stronie internetowej. Dostępna jest tam także specjalna strefa klienta. Można założyć tam swoje osobiste konto i dzięki temu być na bieżąco ze sprawami bieżącymi dotyczącymi konkretnego usługobiorcy. To usprawnia funkcjonowanie i kontrolowanie całości.Firmy Podobne