Szczegóły


WWW: http://www.mieszkania-plandex.pl/
Dodano: 2020-06-23
Telefon: +48 618 13 54 94
Miejscowość: Stęszew
Adres: Bukowska 3
Kod pocztowy: 62-060
Źródła:


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
http://www.mieszkania-plandex.pl/ | Mieszkanie sprzedaż Września


Wiele osób poszukuje inwestycji deweloperskich, w których znalazłoby nieruchomość, o jakiej marzy. Kryteriów, które należy brać pod uwagę, jest naprawdę wiele, nic więc dziwnego, że tak trudno zdecydować się na konkretną inwestycję. 

W Wielkopolsce na uwagę zasługują nie tylko bloki czy domy stawiane w stolicy województwa, ale i te osiedla, które powstają na obrzeżach miastach czy też w oddalonych zaledwie kilkanaście czy kilkadziesiąt kilometrów miejscowościach. Do takich należy na pewno Września, w której niesamowite zamierzenie budowlane realizuje przedsiębiorstwo Plandex. 

Jeśli chodzi o mieszkanie na sprzedaż, to wrzesińska inwestycja na pewno sprosta oczekiwaniom wszystkich tych, którym marzą się idealnie dopasowane do potrzeb cztery kąty. Na osiedlu powstają lokale o różnej powierzchni, z dodatkowymi udogodnieniami, ale i ulokowane z oknami wychodzącymi na różne strony świata. To właśnie taka różnorodność ofert mieszkaniowych sprawiła, że deweloper cieszy się licznymi zapytaniami i dużym zainteresowaniem klientów. 

Niewątpliwym atutem nieruchomości powstających we Wrześni jest ich lokalizacja. Podkreślić należy nie tylko bliskość do stolicy Wielkopolski, która oddalona jest zaledwie o 50 km, ale i sąsiedztwo z autostradą A2, dzięki której podróżowanie jest znacznie bardziej komfortowe. 

Deweloper, planując daną inwestycję, wziął pod uwagę potrzeby rodzin z dziećmi, dzięki czemu osiedle znajduje się w pobliżu: 

  • przedszkole,
  • szkoła,
  • ośrodek zdrowia
  • oraz różne kompleksy handlowe. 

Ponadto, zamierzenie budowlane osadzone zostało w niedalekiej odległości od Zalewu Wrzesińskiego, w obrębie którego znajduje się plaża, pomost, alejki parkowe oraz wiele, wiele więcej. Dzięki takiej atrakcji każdy może wypoczywać na świeżym powietrzu, a dzieci i osoby bardziej aktywne, korzystać z szeregu udogodnień i rozrywek czekających na łonie natury. 

Warto jeszcze dzisiaj zapoznać się z inwestycją, aby przekonać się, że to właśnie takiej oferty nie należy pominąć. Na wszelkie pytania dotyczące mieszkań na sprzedaż we Wrześni odpowiedzi udzielić mogą doświadczeni pracownicy. 


Firmy Podobne