Szczegóły


WWW: https://agmar.sklep.pl/
Dodano: 2023-10-20
Telefon: +48 576 479 999
Miejscowość: Ujazd
Adres: Marii Curie-Skłodowskiej 2
Kod pocztowy: 97-225
Źródła: http://agmar.sklep.pl/produkt-kategoria/do-okna/plisy/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dlaczego warto kupić plisy na wymiar?


Na rynku dostępne są różne rodzaje przesłon okiennych. Dużą popularnością cieszą się plisy. Dlaczego warto w nie zainwestować? To produkt o uniwersalnym zastosowaniu, który sprawdzi się w każdym domu. Szczególnie jeśli zostanie wykonany na podany przez klienta wymiar.

Na stronie internetowej pod linkiem agmar.sklep.pl można zapoznać się z ofertą firmy zajmującej się sprzedażą i montażem plis. Osoby decydujące się na zakup tego typu przesłony doceniają ją przede wszystkim ze względu na:

  • możliwość regulacji i wybór miejsca, które zostanie przesłonięte,
  • stylowy, nowoczesny wygląd produktu,
  • opcję montażu bezinwazyjnego, bez ingerencji w stolarkę okienną,
  • duży wybór kolorów,
  • skuteczne blokowanie światła słonecznego.

Wysokiej jakości plisy na wymiar mogą zostać zamontowane w sypialni, salonie, kuchni, pokoju dziecięcym i gabinecie. Nadają się do różnych pomieszczeń, ponieważ łatwo dostosować je do swoich aktualnych potrzeb. Plisowana roleta sprawdza się na przykład u osób pracujących przy komputerze, które chcą uchronić się przed rażącym w oczy, padającym przez okno światłem. Po zakryciu całej powierzchni szyby można uzyskać zaciemnienie pokoju sprzyjające zasypianiu i wypoczynkowi.

Jak zamówić plisy? Wystarczy umówić się ze sprzedawcą i wybrać produkt z katalogu. Dostępne są materiały w szerokiej gamie kolorystycznej. Następnie fachowcy zajmą się przeprowadzeniem pomiaru okna i montażem zamówionej przez klienta rolety. Wyjaśnią też, jak regulować przesłonę. Najlepsze plisy wykonane są z tkaniny wyróżniającej się dużą odpornością na zagniecenia i uszkodzenia mechaniczne. Nie wymagają specjalistycznej konserwacji i łatwo utrzymać je w czystości. Do usunięcia kurzu przyda się zwykła szmatka.Firmy Podobne