Szczegóły


WWW: https://proqual.pl/
Dodano: 2022-11-17
Telefon: +48713551808
Miejscowość: Wrocław
Adres: Ostrowskiego 30
Kod pocztowy: 53-238
Źródła: https://proqual.pl/oferta/szkolenia-zamkniete/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Wstępne szkolenia jakościowe dla pracowników – co warto wiedzieć?


Raczej większość przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z tego, że zgrany i doświadczony zespół pracowników wykonuje powierzone zadania szybko oraz profesjonalnie. Z tego względu dobrym pomysłem jest wysyłanie zatrudnionych na różnego rodzaju zajęcia, które poszerzą ich wiedzę i umiejętności. Jednym z podstawowych kursów, który przyda się w każdej firmie, niezależnie od profilu działalności, jest wstępne szkolenie jakościowe.

Warto wiedzieć, że kursy są przygotowywane według normy ISO 9000:2015, która zawiera wszelkie wymogi dotyczące standardów jakości. Podczas zajęć pracownicy nie tylko zapoznają się ze schematem działań, ale i będą mieć większą wiedzę na temat celów jakościowych oraz ich indywidualnego wkładu w skuteczność funkcjonowania systemu zarządzania jakością. Dodatkową kwestią, która jest poruszana na kursie, są konsekwencje niezgodności z normą. Doskonałe uzupełnienie stanowią zajęcia ze standardu IATF 16949:2016, które zawierają informacje dotyczące potrzeb i wymagań klienta, ryzyka dla zleceniodawcy związanego z niezgodnością wyrobu z założeniami oraz wielu innych istotnych kwestii.

Różnego typu szkolenia jakościowe dla pracowników można znaleźć na stronie internetowej proqual.pl. Oferta obejmuje kursy zamknięte, które są dostosowywane do grupy, dzięki czemu przedsiębiorca może mieć pewność, że uczestnicy zdobędą wiedzę niezbędną podczas wykonywania konkretnych czynności w zakładzie. Osoby zainteresowane mogą zapisać się na zajęcia dotyczące standardu CQI, IATF, ISO, VDA, narzędzi jakościowych APQP, FMEA, MSA, PPAP, SPC czy optymalizacji procesów 8D, Lean, Six Sigma oraz umiejętności miękkich (zarządzanie zespołem). Kursy odbywają się poprzez platformę e-learningową.Firmy Podobne