Szczegóły


WWW: https://producent.kartop.com.pl/
Dodano: 2019-03-16
Telefon: 506 224 565
Miejscowość: Chodzież
Adres: Zwycięstwa 37
Kod pocztowy: 64-800
Źródła: https://producent.kartop.com.pl/o-firmie


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
https://producent.kartop.com.pl/ | Producent opakowań z kartonplastu


Opakowania tekturowe wykorzystywane są w wielu branżach. Najpopularniejsze z nich to spożywcza, transportowa, handlowa oraz dostawcza. Jedną z firm, która specjalizuje się w produkcji pojemników z kartonoplastu jest Kartop. Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od lat 70 dwudziestego wieku i znane jest z nowoczesnego podejścia do realizacji zamówień, a także świadczonych usług. Przez ciągłe dążenie do doskonalenia wytwarzanych elementów, organizacja bardzo szybko uzyskała status jednej z bardziej rozpoznawalnych marek w określonej dziedzinie.

 

W cyklu przemysłowym stosowane są materiały, które przeszły proces recyklingu. Dzięki temu otrzymuje się tekturę, która dobrze nadaje się do przygotowania pudełka kartonowego. Wytwórca dba o uwzględnienie wymagań jakościowych, użytkowych oraz wytrzymałościowych dążąc do wyprodukowania skrzyń charakteryzujących się różnorodnością pod względem gabarytów, a także gramatury.

 

Warto zauważyć, że producent opakowań z kartonoplastu zapewnia możliwość dostosowania zamówienia do indywidualnych potrzeb klienta w sytuacji, gdy standardowa oferta nie spełnia jego oczekiwań. Firma gwarantuje dostarczenie towaru zarówno w ilościach hurtowych, jak i detalicznych na obszar całego kraju.

 

Towary tworzone są w zakładzie wytwórczym zlokalizowanym w Chodzieży. Przedsiębiorstwo dysponuje specjalistycznymi maszynami produkcyjnymi, dzięki temu jest w stanie wykonać zlecenia o charakterze niestandardowym. Istnieje możliwość przeprowadzenia specjalnych działań na życzenie współpracującego podmiotu, takich jak ozdoba pudła specjalnym nadrukiem bądź zabarwienie kartonu na preferowany kolor.

 

Przemysłowiec oferuje także usługi dodatkowe, wśród których wymienia się transport oraz introligatorstwo. Pełni również rolę hurtowni, która prezentuje klientom towary wyróżniające się korzystnymi rozwiązaniami cenowymi. W każdej z wymienionych dziedzin organizacja zyskuje pozytywne opinie kontrahentów, którzy doceniają jej rzetelność oraz wiarygodność jako partnera biznesowego.

 

 

 Firmy Podobne